Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Općenito, usporedbe modela, tržište => Savjeti i mišljenja kod kupovine i prodaje Alfa Romea => Autor teme: VTEC - 22-05-2012, 18:54:36

Naslov: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: VTEC - 22-05-2012, 18:54:36
Pozdrav!
Posto eto neznam ni sam vrag mi neda mira,poceo sam u zadnje vrijeme skicat GT-jke,uglavnom JTD.
Posto je sad malo zezntua situcija sa trzistem polovnih automobila kod nas,odnosno slabo se kupuje svi bi samo mjenjali,tako sam i ja poceo razmisljat da eventualno dam svoju 156 + doplata za GT-jku.
Konkretno jel iso ko mozda gledat ovu koja se nudi kod Šimurine i opcenito jel neko kupovao kod njega auto?
 
http://www.japanska-vozila.com/ponuda.php (http://www.japanska-vozila.com/ponuda.php)

Neznam zasto ne otvori odma oglas od GT,uglavnom radi se o ovoj 1.9 JTD
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Boxer - 22-05-2012, 18:58:39
Bio sam tamo prošli tjedan pogledat jednog japanca....nisam nešto oduševljen alfama koje se tamo nalaze :ne2:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: VTEC - 22-05-2012, 19:01:29
Jbg kad na slikama sve izgledaju super trebao bi bas otici tamo,reko idem pitat tu prvo mozda ju je bas neko vec proucio. Mada ni ona 156 SW Q4 ne izgleda lose... bar na slici...
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: 156 sp1 rosso - 22-05-2012, 19:02:54
Bio sam tamo prošli tjedan pogledat jednog japanca....nisam nešto oduševljen alfama koje se tamo nalaze :ne2:

Jedino ona 20 jts GT ne izgleda loše. Ako je još tamo.

Što Boxer kaže ....... :ok:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Boxer - 22-05-2012, 19:07:47
I japanac kojeg sam išao pogledat ne izgleda loše, ni uživo nije tako loš ali na slikama djeluje sasvim drukčije :da:


@ Mario  još je tamo GT-jka :da:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: VTEC - 22-05-2012, 19:10:43
I japanac kojeg sam išao pogledat ne izgleda loše, ni uživo nije tako loš ali na slikama djeluje sasvim drukčije :da:


@ Mario  još je tamo GT-jka :da:

Ma mislim da s tim japancima i nema neke prevelike brige,vecinom su benzinci i nisu s tim lupali kilometre,osim naravno ako nije bio tezi neki karambol.
Kolega je tamo isao gledati jednog Legacya i bio je stvarno ko iz apoteke,2.0 benzinac tak da i ljudi nisu bas ludi za njim,al auto je bio super.
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: VTEC - 22-05-2012, 19:13:27
Jedino ona 20 jts GT ne izgleda loše. Ako je još tamo.

Što Boxer kaže ....... :ok:

Cini mi se da ovu JTS izvlaci boja il je svjeze oprana i mozda malo polirana pa se sjaji il je neznam bio ljepsi dan kad je slikano.Ova JTD izgleda malo apsisano u odnosu na JTS mada je tesko ovak preko slika zakljucivat
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: VTEC - 22-05-2012, 19:15:16
Cini mi se da ovu JTS izvlaci boja il je svjeze oprana i mozda malo polirana pa se sjaji il je neznam bio ljepsi dan kad je slikano.Ova JTD izgleda malo apsisano u odnosu na JTS mada je tesko ovak preko slika zakljucivat

Nema druge,probat cu ovaj tjedan otic pogledati.
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: 156 sp1 rosso - 22-05-2012, 19:15:44
Cini mi se da ovu JTS izvlaci boja il je svjeze oprana i mozda malo polirana pa se sjaji il je neznam bio ljepsi dan kad je slikano.Ova JTD izgleda malo apsisano u odnosu na JTS mada je tesko ovak preko slika zakljucivat

Ma općenito je bolje stanje i unutra. A preko slike ništa definitivno......
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Boxer - 22-05-2012, 19:21:32
Slike su jedno, realnost je uglavnom malo drukčija ali opet zavisi i o kriterijima koje postavljaš :ok:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Pero156TS - 22-05-2012, 20:38:30
ja idem sutra, ako stignem nakon posla,
kod njega sam uzeo svoju prvu 145ticu,
znam dosta ljudi koji su uzimali aute kod njega i nije bilo problema,
ali ipak treba biti oprezan kao i sa svakim rabljenim
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: 33QO - 22-05-2012, 22:24:00

Ajde pa ćirnite malo i crosswagon-a, pa prenesite utiske.
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: kizo - 23-05-2012, 06:21:07
Ajde pa ćirnite malo i crosswagon-a, pa prenesite utiske.
i onu 156 20v ako nije problem
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: FAN - 23-05-2012, 08:16:43
pa ova 2.0 JTS stvarno ne izgleda loše.... daš mu još 6000 da ti ugradi plin, sve to speglaš na Amex i voziš  :hap:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Mike20 - 23-05-2012, 08:38:45
Mislim da aute uvozi iz Švicarske, barem ovih par Subarua koje ima
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: VTEC - 23-05-2012, 08:39:58
pa ova 2.0 JTS stvarno ne izgleda loše.... daš mu još 6000 da ti ugradi plin, sve to speglaš na Amex i voziš  :hap:

Na plin se kuha!!Ma salim se! Hehehe Kaj nije bilo govora ovdje da se JTS i plin ne podnose bas... :?: ici cu pogledati,ona GT JTD je pervezna sa onom crvenom kozom! Jos da je izvana rosso :love3:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Boxer - 23-05-2012, 09:20:40
Auti su mu većinom iz italije i belgije  :da:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Pero156TS - 24-05-2012, 15:56:30
bio sam jučer i samo sam stigo pogledat 156sw, ali kratko jer se spustio pljusak

nema komentara

možda su moja očekivanja prevelika
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Boxer - 24-05-2012, 16:58:30
Eto, rekao sam :ok:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: VTEC - 24-05-2012, 18:36:32
Ja bio danas.
Prvo GT 1.9JTDm-unutrasnjost losija nego u 2.0JTS,bočnica od vozaceva sica je ispucala,pa poklopac od svjetla na stropu je kao da je onim neostik ljepilom zaljepljena,pa se vidi zuto oko ruba.
Upali bez greske i ljepo radi,nutra nikakve lampice ne svjetle.
A sad jbg auto nije novi trebo bi na detaljan pregled ako bi se kupovalo,ovako za auto star 8 godina unutrasnjost i nije razvaljena.

GT 2.0-puno bolja unutrasnjost,ljepse je sjest,bolji osjecaj nego kod JTDm-a,a i ima 50 tisuca manje,vidi se da je uscuvanija.
Nju nismo palili tako da nemrem nis reci o zvuku,SS je pa sad neznam u kakvom je stanju.
I jedan i drugi normalno bi trebali bi na detaljni pregled ako bi se odlucilo na kupnju,JTS izgleda ukupno kao da je par godina mlađa.
Imala je neke "firehawk" gume ili tako nekako tako da vjerojatno treba postene gume kupit za takav auto iako ove imaju dobrru ripnu.

156 sw Q4 izvana izgleda relativno OK,unutra isto jedino su joj zadnji otvori od ventilacije strgani,ubiti mislim da samo ljevi.Koza nije nigdje ispucana na sjedalima,ubiti od ove tri koje sam gledo GT JTDm ima najmanje ocuvanu unutrasnjost.
Najbolje je kaj mi je prodavac reko da kao "bjezi od tog" hehe ja ga gledam i mislim si cek pa ti prodajes pa mi govoris bjez od toga...veli on bolje da su 4x4 pogon uzeli od lancie,ovo su oni smislili kao da bude bolje a nije.
Reko OK ak vi tak velite.

Bilo jos 2-3 147-ice i jedna 156sw 1.9 al nismo ih gledali!
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Boxer - 24-05-2012, 19:16:51
Uglavnom prosječni auti iz uvoza koji traže solidnu količinu novca odmah u startu :da:
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Isus - 24-05-2012, 20:20:46
firehawk je firestone guma. Firehawk je smao model gume. U principu je to OK guma.
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: gt - 14-06-2012, 20:38:17
Kod šimurine sam gledao 156SW 1.9jtd neki dan....... izbjegavati
Lik koji radi je okej i ušao malo u priču s njim, uglavnom da skratim priču od početnog oduševljenja i nagovaranja kako je auto odličan nakon mojih par pitanja mi kaže da ipak to nije auto za mene :hehe:

crosswagon(tamno zelenkasti il plavi, zaboravio sam boju) koji tam stoji i koji je mislim 7500 eura nije bez razloga 7500€.....

ko fol daju garanciju 6mj. al ono pitam ga na kaj, on kaže na blok motora i te fore tj nema garancije jer na stvari koje garantira mogu i ja garantirat jer slučaj da ode nekaj kaj je pokriveno garancijom je skoro pa nemoguće.... 
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Dooks - 14-06-2012, 20:56:25
Već sam bio pisao u drugoj temi. Frend mi živi blizu njega i kaže izbjegavati.... dofurava razbijene i krpa za prodaju...
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: boxer_vz - 11-07-2012, 20:04:43
Evo da se nadovežem na ovu temu...bio prošli tjedan.
Došao sam bez najave pogledat GT 1.9 JTD....auto je  bio bez računala, kao poslano nekam zbog problema s kodom ključa... :gun: :gun: :gun:

Moja preporuka : izbjegavati u najširem mogućem luku
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: elikeli - 03-09-2012, 23:02:46
 to sto govorite nije istina moj frend je kupio rover 75 i pezo 406 cupe i auta su bez greske jedini salon koji ulaze u auto ako treba i prefarba ga cjelog sto se tice ostecenih auta nije covjek lud da uzima u svicarskoj totalku pa da ga rihta uzme malo branik malo blatobran a to su sve sitnice jedna od boljih auto kuca
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: joe957al - 04-09-2012, 21:23:50
to sto govorite nije istina moj frend je kupio rover 75 i pezo 406 cupe i auta su bez greske jedini salon koji ulaze u auto ako treba i prefarba ga cjelog sto se tice ostecenih auta nije covjek lud da uzima u svicarskoj totalku pa da ga rihta uzme malo branik malo blatobran a to su sve sitnice jedna od boljih auto kuca
to je ak je afto iz švice a u zadnje vrijeme ih ne uzima (iz švice) zbog tečaja franka
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: zare013 - 17-10-2012, 15:33:34
Ovako posto sam novi a doticnog gsp. Vlasnika salona poznajem preko lika koji je s njim hodao po italiji i dovlacio honde u zg uglavnom su sve bili grobovi koji se malo srede za prodaju to vam je nesto slicno kao kinder jaje nikad neznas sto te ceka jer auto moze biti pun aditiva i keramike i do prve izmjene ulja sve super a poslije .......
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Mladen - 28-05-2013, 11:31:06
http://www.japanska-vozila.com/index.php (http://www.japanska-vozila.com/index.php)

jel tko zna sta o ovoj auto kuci  :?: :?:

ima par alfi pa bi mozda isao pogledat ih i mozda kupit
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Marekk - 29-05-2013, 21:46:47
nekad je smao japance uvozio i prodavao, sad ima i drugih auta, i nisu svi uvoz, ima zamjene  :ok:

a auti kakvi su, nemreš znati nikad u auto kući, ima svakakvih, anjviše onih na kojima s enajviše d azaraditi  :craz
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Mladen - 29-05-2013, 23:43:38
nekad je smao japance uvozio i prodavao, sad ima i drugih auta, i nisu svi uvoz, ima zamjene  :ok:

a auti kakvi su, nemreš znati nikad u auto kući, ima svakakvih, anjviše onih na kojima s enajviše d azaraditi  :craz

to je istina, zato najbolje ako uslijes saznat ko je prijasnji vlasnik ps njega kontaktirat
Naslov: Odg: Šimurina Barutanski Jarak-Iskustva
Autor: Mladen - 29-05-2013, 23:44:42
i mislio sam si da je takav napricao je svega i svaceg, vec sam mislio da ce mi i poklonit jos jedan auto ako kupim tu hondu  :funny: :funny: