Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Tuning & styling => Autor teme: Mladen - 15-05-2012, 20:12:23
-
0. micanje plocice sa brzinama ( samo se podigne gore i to je to )
(http://img715.imageshack.us/img715/5236/20120518195627.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/715/20120518195627.jpg/)
1.netreba skidat rucicu mjenjaca, vec samo otkopcat dugme...
(http://img440.imageshack.us/img440/4764/67872255.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/440/67872255.jpg/)
2. odljepit cicak, i moze se komotno sa prstima uci u konzolu i povuc ju prema gore da se ona iscupa iz tiplova koji ju drze...
(http://img31.imageshack.us/img31/3746/26459646.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/31/26459646.jpg/)
3. ne povuc previse jako zbog konektora i zica...
(http://img252.imageshack.us/img252/6439/24506079.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/252/24506079.jpg/)
4.otkopcat konektore, samo se stisnu i izvuku van, obicni na jedan zub konektori...
(http://img542.imageshack.us/img542/4598/50636911.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/542/50636911.jpg/)
5. slobodno sve...
(http://img88.imageshack.us/img88/8162/10919594.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/88/10919594.jpg/)
6.maknit plasticni prsten koji je ucvrcen sa zubcina, i malo ih se pomaknu prema van i to je sve, ne silit previse ...
(http://img51.imageshack.us/img51/2239/43646229.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/51/43646229.jpg/)
7.nakraju se samo koza izvuce, i stavi nova.. ona je prorezana di idu zupci i nemoguce ju krivo okrenit...
(http://img715.imageshack.us/img715/8427/78619245.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/715/78619245.jpg/)
-
Treba ti druga ručica... :craz
-
a jel tako ide i na 146. :?:
-
Treba ti druga ručica... :craz
i volan isto, to cu dat u kompletu presvuc :craz
a jel tako ide i na 146. :?:
moguce nisam jos prcko po 146-ici :hehe:
-
:ok: jesi vidio di sam ti napisao broj auspuh servisa :?:
-
:ok: jesi vidio di sam ti napisao broj auspuh servisa :?:
:da: jesam hvala ti :care
-
ma nista :ok:
-
sto reci :ok: :ok: :care :care :care :care :pivo: :pivo:
-
Svaka cast na uputima :pivo: :mah:
-
a jel tako ide i na 146. :?:
na 146 nema toliko puno filozofije, vani je za 5 sec.
-
na 146 nema toliko puno filozofije, vani je za 5 sec.
ma nema ni vamo samo imas za otpojit 2 konektora, a ovo se sam iscupa van :hehe:
-
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Fali slika 0. da vidim kako se skida pločica tj shema brzina s vrha ručice. A a??
-
Fali slika 0. da vidim kako se skida pločica tj shema brzina s vrha ručice. A a??
ispravljeno :craz :hehe:
-
Toooo. Malo se šalim ali nisam bio siguran da je samo to. Dobar info. Hvala! :clap:
-
je samo je to nema nista vise, ak oces maknit cijelu rucicu onda ti treba samo kljuc 10 i izvuce se van :craz