Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: dac_kr - 16-10-2007, 17:35:49

Naslov: 156ica kašljuca
Autor: dac_kr - 16-10-2007, 17:35:49
bok. trebal bi malu pomoc. Vozim alfu 156 1.6 TS iz 2000. god. Vec neko vrijeme imam s autom problema. Ponekad, prilikom kretanja, na alfi ne prima gas. Ja drzim gas, a iz auspuha pocne pucati ko na ratistu. Isto to mi se zna desavati prilikom voznje, ali na malim okretajima. Prije mjesec dana sam mijenjal svjecice, debimetar, ulje, filter ulja, filter zraka. Ak je ko imal slicni problem, ili mozda zna u cemu je greska, molil bi da mi se odgovori. I jos nesto. Vanjska temperatura oko 0 'C , upalim auto i nakon 15 minuta voznje autocestom temperatura auta se ne dize iznad 50 'C i auto nikak da se zagrije
Naslov: Odg: 156ica kašljuca
Autor: Enver - 16-10-2007, 19:01:38
Meni se isto desilo nekoliko puta, mozda 2-3 puta u mjesec dana. Nakon nove lambda sonde nisam imao vise problema sa tim.
I zamjeni termostat, nije zdravo vozit se tako, nit za auto nit za tebe, jos ces se prehladit  :)))
Naslov: Odg: 156ica kašljuca
Autor: dac_kr - 16-10-2007, 19:22:43
kolko pa košta ta lambda sonda?
Naslov: Odg: 156ica kašljuca
Autor: reddevill - 16-10-2007, 19:36:21
oko 1000kn, ti je sonda  :ok:
Naslov: Odg: 156ica kašljuca
Autor: Seb - 17-10-2007, 06:59:16
kolko pa košta ta lambda sonda?
860 kn
Naslov: Odg: 156ica kašljuca
Autor: dac_kr - 17-10-2007, 20:04:47
Sad sam mijenjal svjecice i debimetar jer su mi rekli da je u tome problem. I auto i dalje nejde dobro. Kak da budem siguran da je problem h lambdi sondi? A kolko kosta termostat?
Naslov: Odg: 156ica kašljuca
Autor: Seb - 18-10-2007, 06:41:15
a da odeš kod nekgo servisera,paltiš dijagnostiku pa ak neko treba fulat dijagnozu nek bude to on a ne ti?
ja ne kužim ljude koji samo mjenjaju djelove na kontu toga kaj im je neko reko...tim više taj neko se kuži u aute ko .... :rol: