Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => 33, AlfaSud, Sprint => Autor teme: Guda91 - 18-09-2011, 12:45:46

Naslov: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 18-09-2011, 12:45:46
evo samo da predstavim projekt alfe 33, kupljena s foruma, trula do bola. stavit cu par slika cisto da vidite
http://imageshack.us/photo/my-images/824/fotografija1093.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/824/fotografija1093.jpg/)
http://imageshack.us/photo/my-images/26/fotografija1120.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/26/fotografija1120.jpg/)
http://imageshack.us/photo/my-images/69/fotografija1145.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/69/fotografija1145.jpg/)

Cijeli pod je raden na autu, stavljen milimetarski lim , stavljeni flahovi za dizanje auta, cijeli gepek povaren, stavljena zastita.
Cijeli auto je nanovo ofarban evo slika samo da vidite , zasad samo jedna, jos ga treba sastavit pa cu stavit jos slika.
nadam se da ce vam se svidjet

http://imageshack.us/photo/my-images/580/fotografija1211.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/580/fotografija1211.jpg/)
http://imageshack.us/photo/my-images/64/fotografija1210.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/64/fotografija1210.jpg/)
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: mali - 18-09-2011, 12:48:16
 :clap2: :clap2: :clap2: me like
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 18-09-2011, 12:49:26
Hvala ulozeno je puno truda krvi, znoja i novaca, a najvise vremena
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 18-09-2011, 12:50:45
odlično  :clap2:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: RoadRunner - 18-09-2011, 12:56:44
Biće još jedna 33 u pogonu :happ: :hello: :ok:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 18-09-2011, 12:58:52
evo u utorak ili srijedu idem na regu =)
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Argor - 18-09-2011, 17:56:56
 :clap2:  Bravo, al se sjaji, kao nova.
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: FAN - 18-09-2011, 19:23:18
super mi je gledat ovakve projekte kad netko krene od nule i vrati auto u život..  :ok: :care
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Zagi17 - 18-09-2011, 20:26:11
 :o000: :o000: :o000: :love3: :love3: :love: :love: :love: :love: :ling: :ling: :ling:odlično napravljeno  :clap: :clap: :clap2: :clap2:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 18-09-2011, 22:37:51
hvala ljudi  :ok:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: alfa fun - 19-09-2011, 01:30:11
Vidi se da je uloženo. Svega:

Boja joj stoji odlično. Puno sretnih km u renoviranoj ljepotici želim.
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: GTzadar - 19-09-2011, 12:13:38
 :ok:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 26-09-2011, 15:15:23
registrirana :craz vidio sam te danas na tehničkom  :da:

dobro izgleda,ali ima još posla  :da:  :ok:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 27-09-2011, 17:49:58
ma da ? hh registriro ju da :D
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 28-09-2011, 19:10:29
bome je neštediš,čuo sam te minutu prije nego sam te vidio kod olta  :craz
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 18-10-2011, 13:46:14
evo samo jedna slikica moje alfe stavit cu jos kad uvatim vremena
ima jos sitnarija more za radit , ali polako, nego jer zna netko jer postoji mogucnost ugradivanja leća u farove ?

http://imageshack.us/photo/my-images/189/fotografija1245.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/189/fotografija1245.jpg/)
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 18-10-2011, 15:23:46
http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,53707.0.html (http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,53707.0.html)


predstavio si već  :hap:

puno bolje izgledaju bjele felge  :da: :ok:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 18-10-2011, 15:30:40
http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,53707.0.html (http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,53707.0.html)


predstavio si već  :hap:

puno bolje izgledaju bjele felge  :da: :ok:

a ja zaboravio hh, pa da i meni je ljepse sa bijel felgama, nego jesi bio u subotu sa alfom proso pored domina ?
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 18-10-2011, 15:37:22
nisam,zašto,vidio si neku 75icu?  :hap:

moja stoji neregistrirana tako da ćeš nju teško vidit,možda 156 ali ona i nije neki prizor  :hehe:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 18-10-2011, 15:51:14
nisam,zašto,vidio si neku 75icu?  :hap:

moja stoji neregistrirana tako da ćeš nju teško vidit,možda 156 ali ona i nije neki prizor  :hehe:

pa da u subotu kao neka sivkasto zelena, sa nekim velikim alu felgama hebeno izgleda
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 18-10-2011, 15:52:36
znam koja je ta...2.0ts,skoro pa odlično stanje ali vlasnik neće prodat  :)
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Alfa Wanabe - 18-10-2011, 16:18:40
E tu istu sam i ja vidio ali pred Hirom.
A sada malo hvale na racun 33-ce...... kada si Osijeku?
Kada sam ja tamo javim se pa se vidimo da  :pivo:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: RoadRunner - 18-10-2011, 17:17:37
jbg frende ,ja sam bio u gužvi ovih dana pa se nisam stigao javljat ,za vikend sam i ja u OS pa se nađemo čoporativno negdje na :pivo:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: Guda91 - 18-10-2011, 23:20:20
dogovoreno  :ok:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 22-10-2011, 20:33:34
vidim radi se  :craz

nove felge ili zimske gume?
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 26-11-2011, 01:29:55
mogao si me pokupit pred TOPom,ja taman čekao prijevoz a ti samo proletio  :hap:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: dario145 - 18-03-2012, 12:48:36
jel se radilo sta na autu. :?: :mah:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: RoadRunner - 07-04-2012, 19:21:16
Završila je na obnovi  :sad:
Naslov: Odg: Alfa 33 1.7 boxer
Autor: sale 75 - 07-04-2012, 20:31:36
 :o000:  :?:

pa jeboga jos je bila registrirana ako se nevaram?

friško ofarbana,kolko sam ja vidio u solidnom stanju!??

još kad sam vidio cijenu od 700€ reko da kupim il ne,al odustao jer planiram kupit alfettu...  :rolll: