Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => 33, AlfaSud, Sprint => Autor teme: Guda91 - 18-09-2011, 12:45:46
-
evo samo da predstavim projekt alfe 33, kupljena s foruma, trula do bola. stavit cu par slika cisto da vidite
http://imageshack.us/photo/my-images/824/fotografija1093.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/824/fotografija1093.jpg/)
http://imageshack.us/photo/my-images/26/fotografija1120.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/26/fotografija1120.jpg/)
http://imageshack.us/photo/my-images/69/fotografija1145.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/69/fotografija1145.jpg/)
Cijeli pod je raden na autu, stavljen milimetarski lim , stavljeni flahovi za dizanje auta, cijeli gepek povaren, stavljena zastita.
Cijeli auto je nanovo ofarban evo slika samo da vidite , zasad samo jedna, jos ga treba sastavit pa cu stavit jos slika.
nadam se da ce vam se svidjet
http://imageshack.us/photo/my-images/580/fotografija1211.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/580/fotografija1211.jpg/)
http://imageshack.us/photo/my-images/64/fotografija1210.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/64/fotografija1210.jpg/)
-
:clap2: :clap2: :clap2: me like
-
Hvala ulozeno je puno truda krvi, znoja i novaca, a najvise vremena
-
odlično :clap2:
-
Biće još jedna 33 u pogonu :happ: :hello: :ok:
-
evo u utorak ili srijedu idem na regu =)
-
:clap2: Bravo, al se sjaji, kao nova.
-
super mi je gledat ovakve projekte kad netko krene od nule i vrati auto u život.. :ok: :care
-
:o000: :o000: :o000: :love3: :love3: :love: :love: :love: :love: :ling: :ling: :ling:odlično napravljeno :clap: :clap: :clap2: :clap2:
-
hvala ljudi :ok:
-
Vidi se da je uloženo. Svega:
Boja joj stoji odlično. Puno sretnih km u renoviranoj ljepotici želim.
-
:ok:
-
registrirana :craz vidio sam te danas na tehničkom :da:
dobro izgleda,ali ima još posla :da: :ok:
-
ma da ? hh registriro ju da :D
-
bome je neštediš,čuo sam te minutu prije nego sam te vidio kod olta :craz
-
evo samo jedna slikica moje alfe stavit cu jos kad uvatim vremena
ima jos sitnarija more za radit , ali polako, nego jer zna netko jer postoji mogucnost ugradivanja leća u farove ?
http://imageshack.us/photo/my-images/189/fotografija1245.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/189/fotografija1245.jpg/)
-
http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,53707.0.html (http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,53707.0.html)
predstavio si već :hap:
puno bolje izgledaju bjele felge :da: :ok:
-
http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,53707.0.html (http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,53707.0.html)
predstavio si već :hap:
puno bolje izgledaju bjele felge :da: :ok:
a ja zaboravio hh, pa da i meni je ljepse sa bijel felgama, nego jesi bio u subotu sa alfom proso pored domina ?
-
nisam,zašto,vidio si neku 75icu? :hap:
moja stoji neregistrirana tako da ćeš nju teško vidit,možda 156 ali ona i nije neki prizor :hehe:
-
nisam,zašto,vidio si neku 75icu? :hap:
moja stoji neregistrirana tako da ćeš nju teško vidit,možda 156 ali ona i nije neki prizor :hehe:
pa da u subotu kao neka sivkasto zelena, sa nekim velikim alu felgama hebeno izgleda
-
znam koja je ta...2.0ts,skoro pa odlično stanje ali vlasnik neće prodat :)
-
E tu istu sam i ja vidio ali pred Hirom.
A sada malo hvale na racun 33-ce...... kada si Osijeku?
Kada sam ja tamo javim se pa se vidimo da :pivo:
-
jbg frende ,ja sam bio u gužvi ovih dana pa se nisam stigao javljat ,za vikend sam i ja u OS pa se nađemo čoporativno negdje na :pivo:
-
dogovoreno :ok:
-
vidim radi se :craz
nove felge ili zimske gume?
-
mogao si me pokupit pred TOPom,ja taman čekao prijevoz a ti samo proletio :hap:
-
jel se radilo sta na autu. :?: :mah:
-
Završila je na obnovi :sad:
-
:o000: :?:
pa jeboga jos je bila registrirana ako se nevaram?
friško ofarbana,kolko sam ja vidio u solidnom stanju!??
još kad sam vidio cijenu od 700€ reko da kupim il ne,al odustao jer planiram kupit alfettu... :rolll: