Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: goran1980 - 13-09-2010, 15:51:51
-
Pozdrav!
Eto i mene sa lupkajucim ovjesom...malo sam pratio sta se tu prica pa sam isao pogledati stabilizator stangicu ... cini mi se ok, ne znam kako skuziti gumicu od balanse stange ... skinuo sam stabilizator i natezao sve ali mi nis nije cudno kako bi se taj dio tocno trebao provjeriti?
Ali ... skuzio sam da amortizer kad navlacim prema sebi/guram prema motoru ima mrvicu lufta i cuje se lupkanje kad ga tako cimam.
Pretpostavljam da je onda u njemu problem jer kad prelazim preko vecih grpa - tipa lezeci ili nesto se nis ne cuje, ali kad naidjem na neke sitnije rupe na cesti onda lupka ... i to samo kad auto duze stoji odnosno kad je hladan ... kad se cijela prica zagrije nakon 5-10 min voznje tog efekta vise nema.
Zvao tokic ... amortizeri 760 kn/komad ... sever amortizeri 450 kn/kom ...
Otici cu do majstora prije nego ista mijenjam da on baci 'strucno' oko ... ali ima li tih amortizera povoljnije? I zasto se ne daju reparirati? Tako mi rece zena u sveru!
-
prije bi reko da su ti vilice loše, jer od njih dolazi lupkanje... znači pregledat sve selene i na gornjoj i donjoj vilici te vidjet kakve su kugle.
-
A za to treba skidati vilicu ili ne? Mislim za provjeriti u kakvom su stanju...cisto da znam da li mogu navratiti kod majstora ili se naruciti kad ima vremena. Jel test vizualan ili ?
EDIT: I bas si nesto gruntam ... ako je stvar do amortizera ... kako to da prestane nakon 10tak minuta.
-
u pravilu ne treba, ak je majstor imalo dobar znat će jesu vilice dobre ili nisu... inače selena imaš posebno za kupit dok kod kugli gornje isto možeš posebno promijenit dok na donjoj vilici se ne da mijenjat posebno nego samo u kompletu sa cijelom vilicom
-
btw, kad sam ja na svojoj mijenjao prednji ovjes stavku po stavku to je izgledalo ovako:
1. faza: promjenjene doljnje i gornje vilice
2. faza: promjenjena balansica
E i čovjek bi reko SUPER to je to a kad ono NIJE . Zašto o zašto mislim si pa sve se radilo kod provjerenog majstora. Hm mislim si pa možda onda ti faking mortizeri još lupkaju. Dokle mislim si ja. I požalim se ja jednom alfistu i on kaže: Odi kod tog i tog i rješit će ti čovjek sigurno. I odem ja dakle kod njega i kažem što je sve promjenjeno a on će na to: Pa dobro nije mi jasno koji to majstor mijenja sve 4 vilice i balansicu a ne promjeni i stabilizatore one male znaš. Zašto to govorim? Pa zato jer cijena tih stabilizatora je u odnosu na cijelokupan iznos stvarno ništa. I kažem ja njemu, da ali i ja sam malo na jami probao mrdat te stabilizatore i činili su mi se ok. A on kaže: je ali teško se osjeti da su loši kad je sve na mjestu jer su dosta napeti pa nemožeš skužit. Tek kad su dole onda se vidi da su u banani. UGLAVNOM tako je i bilo. Dakle još oni promjenjeni i sad prednji trap šuti ko zaliven. btw prije promjene stabilizatora je lupkalo ko da će se prednji trap raspast.
-
Eh da...skup taj cijeli sport za mijenjati na pamet ... ovaj stabilizator sam odsarafio s gornje strane ... ali ne i sa donje jer nemam bas gdje to serafati osim na cesti ...
Malo sam ga natezao ovako i onako ... ali mi nije nis cudno ... mislim, nije se razlohalo da u rukama zajebava ... ali opet ... mozda je to toliko sitni zazor da ne kuzim.
Mogao bi to zamijeniti ... 140 kn/kom ... ali opet, zasto da bacim 300 kn ako ne moram ... to mi je skoro 1 amortizer ... budem skrenuo do majstora koji mi odrzava Alfu ... pa cemo vidjeti jel vidi nes konkretno ili misli da bi nesto moglo biti pa cemo od tud dalje ...
EDIT: Eh da ... rece mi netko da bi mogao skinuti te stabilizatore skroz i provozati se ... ne da ostavim to tako, nego ujutro kad najvise lupaju jer je sve hladno odvest se na posao bez njih ... ako nesto lupa onda nije ni to stabilizatora ni do balans gumica jer vise nije povezano sa ovjesom ... odnosno trazi dalje ako i tad lupa ... pa sad, jel stvarno nece nista puknut/otkacit se ako maknem te stabilizatore? Znaci za ovu akciju odvest se na posao...nekih 10 km po gradu.
-
Nemas brige, odvidaj pa probaj tako...
Kada auto dignes na dizalicu probaj sa rukom mrdat balansicu, trebao bi skuzit tako da nesto nije ok.
pozz
-
Bio kod majstora ... rezultat je sljedeci:
amortizer je ok ... stabilizatori su ok ...
balans stanga ne plese gore dolje jer su vjerojatno gumice ugrijane i mekane pa nema vertikalnog lufta ... ali ih horizontalno moze gurati rukom lijevo-desno, odnosno od jednog tocka prema drugom ...
Zvao sam Tokic, imaju te balans gumice za 25 kn/kom ... jel ima negdje nekih boljih/kvalitetnijih jer me posao kosta 300 kn da ih zamijeni, a svejedno je koje stavlja !? I kako to da setaju lijevo desno, sta nema neki utor u kojima stoje?
-
Dragi moji...eto moja bionda je dobila sva 4 nova amortizera + sve 4 nove prednje vilice. Pomislih kako sad napokon mogu uzivat u carima voznje sa svojom mezimicom, al tek sad pocinju problemi. Naime odpocetka sam primjetio da se prednji kraj spustio gotovo 2 cm, a zadnji podigao skoro toliko. istovremeno auto se tresucka ko zele bombon i strahovito je tvrd, a geometrija je pobjegla nekud u pm jer se volan zakrenuo u desno za nekih petinu kruga. Zadnji kotaci su se uvukli prema unutra, a prednji amortizeri uopce ne rade. Prednji kraj amortizira gumama u muldama. Kao da je nesto zastekalo. Amortizeri su bilstein B4. Ima netko neku ideju sta se moglo desit?
Mali update...kad skinem amortizer s federom i izmjerim visinu identicno je kao na drugoj 2.4 ciji su amortizeri takoder skinuti. Ne kuzim stvarno u cemu je problem.
-
Bio kod Seba. Skinuli, usporedili sa starim amortizerima, zakljucili nista. Sve vratili nazad. Ista stvar. Katastrofa :wal:
-
krivo montirano, krive opruge..
-
krivo montirano, krive opruge..
Dobro je montirano. Ne moze se nista krivo okrenut. Opruge su original s tog auta. Bile su gore i sa starim amortizerima je bilo ok.
-
jel mortizeri rade dok se skinu dole sa njih opruge, mislim ili ti nekaj zasteka negdje ili su opruge pretvrde ili su mortizeri fals pa se sabiju do kraja i zastekaju.
-
jel mortizeri rade dok se skinu dole sa njih opruge, mislim ili ti nekaj zasteka negdje ili su opruge pretvrde ili su mortizeri fals pa se sabiju do kraja i zastekaju.
A nemam pojma. Amortizeri rade kad se skinu. Meni prije izgleda da ipak na kraju ne stimaju opruge. Samo ne kuzim kako je sa starim amortizerima bilo ok, a sad nije. Pokusat cu negdje posudit druge opruge od 2.4 pa montirat i vidjet sta ce onda bit.
-
Bio kod Severa. Kaze majstor...tvrdo ko kamen, lezi ko na tracnicama, samo gas. Nista ne diraj. Zadnji ce kraj sjest na svoje mjesto. Vidim da malo po malo stvarno sjeda. Strasno su kruti amortizeri pa zato.
Poslusao sam ga. Napravio spur i gas. Auto stvarno lezi ko daska iako su amortizeri u stvari standardni, al je Bilstein ipak tvrdi od Sachsa ili Kyabe i slicnih proizvoda.
-
ja skuzio po prici da tebi mortizeri zablokirali skroz. :D
budu se brzo po zg razradili oni.
probak par puta na sljeme gas zavoji su sile kocenja ubrzanja i bude se omekaslo dosta.
-
Vjeruj mi da je takav osjecaj. Kad na mjestu rukama zaljuljas prednji kraj amortizer i feder ne odrade ni milimetra. Auto se samo zaljulja na gumama u muldama :craz
Medutim u voznji ipak odrade. Jedino je na malim neravninam glup osjecaj jer auto poskakuje. Zato zavoje drzi kao po tracnicama.
-
Ima li kakav update?
Naime, isto ovih dana namjeravam mijenjat amortizere na svojoj 156 SW i uzeo bih isto bilstein b4....no sad kad ovo čitam nekako me strah...
Ne kužim kako ti trap može pobjeći radi amortizera ako su ti gornje i donje vilice dobre (i letva volana i spone letve)??
-
Gdje ima za uzeti Bilstein i koliko su B4 za 156-cu?
-
Ima li kakav update?
Naime, isto ovih dana namjeravam mijenjat amortizere na svojoj 156 SW i uzeo bih isto bilstein b4....no sad kad ovo čitam nekako me strah...
Ne kužim kako ti trap može pobjeći radi amortizera ako su ti gornje i donje vilice dobre (i letva volana i spone letve)??
Imas update...tvrdo, lezi ko daska, na 17" koje imam gore ko kamion, al sam se navikao i vise ne obracam paznju. Stizu eibach -30/-30 i onda cu bar znat da ne moze bit mekse nikako :hehe:
Ne znam zasto je trap pobjegao, al to je slozeno i sad je mir. Sve 4 vilice promijenjene skupa sa amortizerima.
Gdje ima za uzeti Bilstein i koliko su B4 za 156-cu?
Kolega industrial tu na forumu. Cca...2600 kn komplet.
-
:thanks
-
:ok: :mah: