Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: Guro - 05-06-2010, 00:41:32
-
pozdrav svima
imam alfu 156 2.4JTD i od skoro mi se pri radu motora pojavio cudan zvuk..ali ne dok motor radi u leru...tek nakon nekih 1500rpm se pojavljuje...a zvuk ne znam kak oda vam opisem...kao neko "takcanje" koje se ubrzava sa povecanjem broja obrtaja...auto ide kao i do sada, i nisam primjetio neke posljedice nakon pojavljivanja tog zvuka, ali mi izuzetno smeta....na alfi sam u medjuvremenu odradio bas velik servis...promijenio komplet prednje vjesanje, zamajac i set kvacila...ali zvuk nije nestao...majstor je vozio i kaze da ne obracam paznju na to...ali ja ne mogu da ignorisem to...jer auto radi kao sto nije nikad do sad
da li neko ima ideju bilo kakvu sto moze da proizvodi ovak zvuk...ako nekiome nesto znaci, moje je misljenje, ali ne bora biti tacno, da je motor poceo malo neravnomjernije da radi...da malo ali mozda malo vise trese na leru...a da turiranjem u leru ima malo cudan zvuk..kao da prekida???ali opet kazem, ne mora biti ovo tacno....moze biti samo neki subjektivan osjecaj i strah da niej nesto ozbiljno... :)
da li je moguce da je neka brizgaljka u pitanju??? i ako jeste da li se to mzoe provjeriti i kako...aditive sam koristio par puta do sada...zadnji prije 3000-4000km...
-
Prolupo. To sto opisujes je kad odu leteci lezajevi. Cudi me da majstor nista ili pak se cuje turbina :mahm
-
Ovo ti je prijatelju enigma. Moj motor ima slične simptome s tim da meni od 2000 nestane taj zvuk. Mislim da i ja i ti imamo problema sa balansom. Nemože samo tako nakon nekog servisa počet nešto lupkat. Ako si mjenjao kuplung,ja to povezujem sa time. I ja isto tako neznam od kud mi to traktorsko štektanje i malo nemiran rad na leru. Doduše nisam baš hodao po majstorima jer znam da če mi svaki reći da je to kao normalno itd. kao što mi se je i događalo već par puta. Tako da eto suosjećam sa tobom i uvjeren sam da to nećeš riješiti tako lako. :cigara:
-
s obzirom da si minja zamajac mozda nije postavljen kako triba, za stavit ga triba radit sa alatom za centrirat ga.
a mozda ti je do turbine te kad joj se pocmu vrtit lopatice da lopatice dodiruju puz, probaj skinit usis na turbini te vidit na osovini da li su lezajevi u redu :cigara:
-
ma mei se to desavalo par dana prije ovog servisa koji sam uradio...znaci, nije pocelo nakon servisa...ali ja sam se nadao da ce mozda zamjena zamajca mozda eliminisati taj zvuk...ali nista...cak sam i ulje zamijenio nadajuci se da je mzoda do njega...ali nsita...
ono sto mene malo vuce na dizne(brizgaljke) jeste sto motor kada mu dodajete gas u leru nema bas ravnomjeran rad...kao da po malo prekida....ali ja od kad je imam cini mi se da tako radi stim sto se sad pojavio i taj zvuk...koji me strasno nervira :mad:
zbog toga sam zakazao dijagnostiku za sjutra...da vidim da li ce se tu sta pokazati...
i na kraju, nije problem da odradim servis turbine...ili citavo ciscenje motora, sad kad sam pukao 1000eur na ovajservis nesto drugo mi i ne znaci previse...samo kad bih mogao da utvrdim do cega je..ne bih da idem kod majstora ap da sistemom eliminacije traze izvor ovog zvuka...
-
evo sam okacio na rapidshare dva zvucna fajla, tako da neko ko se razumije bolje mzoda moze cuti nesto iz ovoga....sobzirom da se ne moze skinuti sa rapida bez 10 puta, zamolio bih one kojima to nistta ne zznaci, da ne skidaju :)
http://rapidshare.com/files/395951707/zvuk.zip.html (http://rapidshare.com/files/395951707/zvuk.zip.html)
i da dodam jos da sam prijetio malo prije pojave ovog zvuka, sto moze biti slucajno, jeste da mi je auto izgubilo snagu na malim obrtajima...na uzbrdice gdje sa bez problea isao drugom brzinom sad skoro i ne mogu da krenem prvom, a drugom nema sanse da ide...dok ne ubacim u prvu....i onda je do skoro 3000rom mrtva...tek kad cujem turbinu onda krene...isto je i na ravnom...tek na 2500rpm pocne da vuce...da li je ovo protokomjer??? ja sam ga ugasio i tada probao auto, i skoro da nije bilo nikakve razlike...ustvari bilo je ...ali vrlo male...i to tek u onom dijelu iznad 3000 ortaja
-
dijagnostika nije pokazala nista....ali sam zato od majstora dobio informaciju da je vjerovatno preskocio zupcasti kais...sto ovo znaci ako se desilo...sto je uzrok tome?
-
znaći da su se ventili i klipovi susreli
vjerojatno zato što dugo nije mjenjan ili je natezać u lošem stanju,ako je preskoćio vjerojatno je posavijao ventile i ostavio otiske na klipovima,što nikako nije dobro :ne2:
ako je tako,nemoj ga više paliti nego ga ostavi kod majstora,neka skine glavu i pogleda :ok:
-
teško je ovak za reč...trebo bi ti majstor objasnit o čem se radi a onda da ti odlučiš dal češ se vozit dalje ili ne
-
problem je taj sto sam ja od kad se to pojavilo sigurno presao sa autom preko 200km...
inace natezaci i kaisevi su prominjeni relativno skoro, jer nisam presao preko 15000km sa njima...auto sam parkirao, ako mu sto sad znaci, i ceka majstora u cetvrtak...
-
Podji kod Fandja na Marezu i on ce ti tacno reci sta je u pitanju, bez brige. :ok:
-
po zadnjim informacijama nije kais...tako da sad tipujemo na dizne...da vidimo sto ce se ispostaviti na kraju...
-
ako je zvuk kapo da remen proklizava išti i slično a mjenjan je onda ti je najvjerovatnije remenica radilice ako nikada nije mjenjana,, i mene to mući a nova je skuupaaa
-
remenica mi jeste losa...ali se jos uvijek nekako drizi, i ne cuje se...a i zvuk se tacno cuje iz kojeg dijela dolazi..a to je glava motora, gdje su dizne i ventili...sjutra ce da provjeravaju dizne, jer kais i ventili nisu
-
kako si eliminirao ventile :?: :ok:
-
ja nisam... :) majstor je, a kako? pojma nemam
-
Ako nije mjerio kompresiju nije eliminirao ništa, ali negdje u primozgu mi je da se na naftaricama teba štelati svako toliko ventile ili usljed ignoriranja nadrapa bregasta?
-
na jtd-u svakih 120tkm :da:
dok na VMu je to potrebno svakih 20tkm :)
-
kompresiju nije mjerio da znam.....ali evo dva dana je trazio uzrok i na kraju smo dosli do dizni..na ono na sta sam ja i tipovao sobzirom da od pocetka auto ima malo cudan rad motora, a sad je to praceno i zvukom...
-
ono sto mene sad interesuje, jeste da li moze biti dizna uzrok ovog zvuka...? jer mi svi rekose ako je ona problematicna da auto dimi...a ja to nisam primjetio...da li se iskljucivanje dizni u toku rada motora moze primjetiti nesto???
sve mi se cini da ovo necu tako lako rijesiti..i da cu samo bezveze placati servisere...
-
:da: Nije baš utješno ali je tako. Međutim vjerujem da bi Seb to rješio ako ti nije daleko.
-
auto mi je kod majsotra koji servisira dizne vec treci dan...ja se nesto ne razumijem, ali rekao mi je da su 4 dizne kad ih je stavio na testni sto pokazivale, tj davale manje kolicine goriva nego sto trebaju, a da je od 5komada za sad 3 sredio, i da od ove dvije ima jedna za koju nije siguran da ce se moci srediti...
-
da ne otvaram novu temu ovdje cu pitati
uglavnom, isti motor
kod mene se na nekih 1800 okretaja kao da usisavac palis, i sve jace se cuje, bas isti zvuk, i imam osjecaj da nesto slabije vuce, zna li itko sta bi to moglo biti, bas je cudo zvuk, plasi me
sutra idem u mehanicara, pa ne znam sta mogu ocekivati
-
turbina pocima radit na tim okretajima, mozda ti je otisa lezaj na njoj pa lopatice struzu u puz :cigara:
-
to ne zvuci dobro, zar ne? moze li se popraviti?
ima li jos netko ideju?
-
to ne zvuci dobro, zar ne? moze li se popraviti?
ima li jos netko ideju?
ako mozes odvojit usisnu stranu i provjerit kad uvatis osovinu ima li lufta, mali luft je ok tj. normalan je kad osovinu dizes gori doli da osjecas kada nije fiksna nego se pomakne u desetinama mm ako osovina ima dosta lufta onda nije dobro.
ista se da reparirat cca 2000-3500tknovisno koliko je stradala .
nadat se da nije to nego neki drugi jeftiniji vrag :cigara:
-
ja se isto nadam ;)
ali ne pada ni meni nista drugo osim turbine na pamet, iako molim se da nije ona :craz vidjet cemo sta kazu sutra
-
ja moje jos nisam riejsio...0d 5 komada...4 dizne su bile sa smanjenim protokom goriva..sve su servisirane ali zvuk je ostao...izgleda da ima problema negdje sa trecim cilindrom, auto ide bolje od kak osredih ove dizne, ali sad moram naci uzrok zvuka\
auto sjutra ostavljam kod majstora da se otvara motor...
-
diznee da stvaraju taj zvuk :?: odma sam mislio da to nije to....meni to zvući kao metal o metal,znaci ventili :?:
pogledaj jel remen ima lufta,to je jedino sto mozes ovako od-oka pogledat :da:
-
ma remen jeste los...ali nije on....zvuk se cuje bas iz glave motora....sad se nadam da je neki ventil sporan...ne bi trebalo da je nesto ozbiljno jer auto stvarno ide dobro sad...
-
Koliko ti je uzeo za sredit dizne ako nije tajna. Pitam jer i ja svoje namjeravam sredit pa da znam koliko me čeka troška cca.
-
ja sam skidanje, testiranje i sreedjivanej svake platio 100eur, jer covjek nije htio da uzme vise sobzirom da to sto sam radio nije rijesilo problem...mislim da bi me ispalo oko 200eur minimum da je kojim slucajem rijesen problem
-
ja sam skidanje, testiranje i sreedjivanej svake platio 100eur, jer covjek nije htio da uzme vise sobzirom da to sto sam radio nije rijesilo problem...mislim da bi me ispalo oko 200eur minimum da je kojim slucajem rijesen problem
Hvala na informaciji.
-
Momci, pomagajte...ipak se ustanovilo da je prezupcio kais...neki zupcanik na radilici koj idodje se ostetio i zbog njega je preskocio kasi za jedan zub...e sad situacija je takba da su ventili obiljezil isve klipove...ali mi majstor kaze da radim nsita nego da mijenjam taj zupcanik i dihtung glave i da vozim
reci te mi jel to ima nekih posljedica na rad motora...uopste kakve su posljedice kad bih sad samo zatvorio motor...jer dok nisam rekao da ga sklapa a da to onda ne bude kako treba...pa da omda opet radim sve isto...
-
Ovisi dal su ti sad vetntili istukli klipove ili je to bilo prije pa je neko slagao to ad hoc, ako su sad onda ti nema druge nego sređivat glavu, a ako su prije i neko je sredio glavu ali ne valja - neznam - druga glava?
-
ali majstor kaze da je sve ok....a da su obiljezeni klipovi...jel to problem..ventili su kaze ok???
-
To isti majstor koji je rekao da nije kajš i da je kompresija dobra a da je nije mjerio?
-
nije isti majstor...iance, moja je prezupcila jer je remenica na radilici dobila lufta....i dok je nije skunuo nije se moglo vidjeti sto je problem...sve ostalo je OK....tak oda sjutra uzimam jos neke djelove koji mi trebaju a ne ticu se toga...i onda smi sklapa motor...inace majstor odusevljen u kakvom je stanju motor....200000 pregazio a kaze da izgleda kao da je nov
-
znaći da su se ventili i klipovi susreli
vjerojatno zato što dugo nije mjenjan ili je natezać u lošem stanju,ako je preskoćio vjerojatno je posavijao ventile i ostavio otiske na klipovima,što nikako nije dobro :ne2:
ako je tako,nemoj ga više paliti nego ga ostavi kod majstora,neka skine glavu i pogleda :ok:
:rolll:
a onog majstora treba :batin
-
auto konacno zavrseno....mjesec dana totalnog servisa...ako sve bude ok moci cu jos ovoliko makar da je vozim da ne ulazem nista :D
prvo da kazem da je problem svega bila remenica na radilici od zupcastog kaisa koja je dobila lufta...i kad se ona pomjeri auto prezupci i i ventili su se sudarali sa klipovima, ali nije bilo nikakvih posljedica...auto sklopljeno i radi jos ljepse nego prije...
inace za mjesec dana zamijenio sam komplet prednji trap, zamajac, set kvalica, oba cilindra kvacila, remenicu traastog kaisa, remenicu zupcastog kaisa, dihtung glave, semering bregaste i ko zna sto jos...vise se i ne sjecam :)
-
Većina nas zna za tu boljku sa remenicom na naftaricama, tim više je frapantno da to nije bilo PRVO na što je onaj meštar s početka pomislio...
A ništ, puno sretnih km, sad bi trebalo biti ok...
-
Bokte :o000: pa koliko je to sve kostalo? Mislim, ako uzivas u tom autu i ako ces ga voziti jos 100.000 onda ok, ali ako auto uskoro ide dalje od tebe onda se to mozda i ne isplati?
Drago mi je da si ga sredio!
Sretno :mah:
-
eto pred neki dan mi se počelo javljat neko cviljenje iz motora, sa suvozačeve strane, ne mjenja se i ne pojačava dodavanjem gasa i šta je zanimljivo pojavi se tek kad se dostigne radna temperatura?
molim pomoć i savjete :ok:
-
Pregledaj si remenje i spanere. Meni se to sad isto desava u zadnjih tjedan dana. Bio kod mehanicara,popustio spaner staznog iliti kavog vec remena,ali cekam dok ne stigne drugi iduci tjedan posto nasa lokalna trgovina autodijelova nije imala na skladistu istog. Mozda i nije to kod tebe ali eto,simptomi su isti kao kod mene. Usput da kazem,mjenjam i remenje i spanere jer navodno,kako cujem,nije bas preporucljivo mjenjati samo jedno od tog. Ako grijesim,nek me isprave kolege a i ti ako znas. LP
-
imaš pravo, najbolje to u šutu sve riješit. Mislim da je meni nešto povezano sa mikroremenom, a sad šta ne znam, ne može se niš vidjet dok se ne otvori
-
Rijesi to da nebi remen pukao ili sto drugo,a onda cini mi se alfa staje ako je to remen koji pokrece alternator. Ostanes bez stuje,ispraznis akumulator i ako je aku.star,mozes odmah i njega dodati na racun popravka.
-
Pozdrav svima,dali je kome poznat ovaj zvuk u motoru,neznam što bi moglo biti?Hvala..
Alfa Romeo 156 2.4 jtd engine whine (http://www.youtube.com/watch?v=LZXHn-9IP6Y&feature=youtu.be#)
-
Nešto na rotirajućem dijelu :hehe:
Neki ležaj prosvirao garant. Sad ako je na mikroremenu onda ok ako je na zupčastom skidaj dolje :ok:
-
Pozdrav svima,dali je kome poznat ovaj zvuk u motoru,neznam što bi moglo biti?Hvala.. http://youtu.be/LZXHn-9IP6Y (http://youtu.be/LZXHn-9IP6Y)
...pa imaš odgovor u YT komentaru:
It was the bottom eccentric pulley in the end, the one with the offset bolt hole to adjust the tension
-
Eh ti lageri...em 5-tak sam po sebi brunda dost a onda jos kad nkj prosvira sad ti odredi po zvuku gdi i kaj.
Ja na svojem nisam npr. uopce cuo da je vodena pumpa promjenila zvuk i da ce zacvikat kad gadura nije procurila uz osovinu.
-
Ispostavilo se da je španer od mikroremena u pitanju,promijenio ga i sad se nečuje.