Alfisti.hr

Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: Mirsad - 27-12-2009, 12:23:14

Naslov: Izmjena sijalice na saticu
Autor: Mirsad - 27-12-2009, 12:23:14
Pozdrav. Trebao bi promjeniti sijalicu na saticu jedna mi je sijalica crkla pa me nervira. E sad kako se skidaju ovi prstenovi dali se samo povucu ili nesto treba drugacije. I dali sve okolo moram rasklopiti da bi doso do ovih satica ili ima neka caka. Hvala QV
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: mareo - 27-12-2009, 19:31:44
...satove za količinu goriva, vrijeme i temp. motora, moraš izvaditi i sa zadnje strane su ti žarulje...ove prstenove na kontrolama klime samo povučeš...možeš lagano zakačiti šarafciger da krene i onda je lako...
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: Mirsad - 27-12-2009, 23:14:58
znaci ne moraju biti u nekom posebnom plozaju samo ih malo jace povucem prema naprijed i imada izadju ?? QV
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: robi_t - 02-01-2010, 13:05:02
cekaj malo..pa kako izvadis ove prstenove od klime..znam da mozes povuc i skinut ove gumene obloge i sta onda radit..vuc ovu plastiku prema van???
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: robi_t - 02-01-2010, 18:23:30
pa da to sam i mislio da sve treba van..pa mi nije bio jasan post od marea..
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: mareo - 02-01-2010, 19:53:16
pa da to sam i mislio da sve treba van..pa mi nije bio jasan post od marea..

...mislio sam samo na gumene "obruče"... :da:
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: Mirsad - 02-01-2010, 20:13:17
Znaci ove "gumene" sto se rotiaju oko centralnih samo se povuku i oni sami iskoce?  :?:
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: mareo - 02-01-2010, 20:15:22
 :da:
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: dove - 11-04-2010, 15:21:05
evo kako se mijenjaju na 147, slican je postupak ja mislim.... :rolll:
http://www.youtube.com/watch?v=LEEWBs8H1kM
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: brijac - 11-04-2010, 15:24:05
ako jos nisi rijesio,pitaj .ja sam prije par dana mijenjao....na komandama ventilacije su ti one skupe zaruljice....moze se i to iskemijat
Naslov: Odg: Izmjena sijalice na saticu
Autor: zinc-zanga - 03-01-2012, 23:19:07
ako jos nisi rijesio,pitaj .ja sam prije par dana mijenjao....na komandama ventilacije su ti one skupe zaruljice....moze se i to iskemijat

zanima mene, ne radi mi sat i krug ventilacije (156-2000g)