Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: Mirsad - 27-12-2009, 12:23:14
-
Pozdrav. Trebao bi promjeniti sijalicu na saticu jedna mi je sijalica crkla pa me nervira. E sad kako se skidaju ovi prstenovi dali se samo povucu ili nesto treba drugacije. I dali sve okolo moram rasklopiti da bi doso do ovih satica ili ima neka caka. Hvala QV
-
...satove za količinu goriva, vrijeme i temp. motora, moraš izvaditi i sa zadnje strane su ti žarulje...ove prstenove na kontrolama klime samo povučeš...možeš lagano zakačiti šarafciger da krene i onda je lako...
-
znaci ne moraju biti u nekom posebnom plozaju samo ih malo jace povucem prema naprijed i imada izadju ?? QV
-
cekaj malo..pa kako izvadis ove prstenove od klime..znam da mozes povuc i skinut ove gumene obloge i sta onda radit..vuc ovu plastiku prema van???
-
pa da to sam i mislio da sve treba van..pa mi nije bio jasan post od marea..
-
pa da to sam i mislio da sve treba van..pa mi nije bio jasan post od marea..
...mislio sam samo na gumene "obruče"... :da:
-
Znaci ove "gumene" sto se rotiaju oko centralnih samo se povuku i oni sami iskoce? :?:
-
:da:
-
evo kako se mijenjaju na 147, slican je postupak ja mislim.... :rolll:
http://www.youtube.com/watch?v=LEEWBs8H1kM
-
ako jos nisi rijesio,pitaj .ja sam prije par dana mijenjao....na komandama ventilacije su ti one skupe zaruljice....moze se i to iskemijat
-
ako jos nisi rijesio,pitaj .ja sam prije par dana mijenjao....na komandama ventilacije su ti one skupe zaruljice....moze se i to iskemijat
zanima mene, ne radi mi sat i krug ventilacije (156-2000g)