Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Tuning & styling => Autor teme: clio - 30-09-2009, 21:21:36
-
pozz,evo ovako ekipa,planiram stavit na svoj auto 18 cola felge,gume su 225/40/18 i et je 35,slicno ovome sta imam samo col vece,da li ce tu bit problema oko rusanja ,da,auto je spusten na eibach opruge 4 cm...
-
mozda hoce a mozda i nece :craz
-
a vjerojatno će strugat...
stavi 35 gumu... :da:
-
e nemam bilo koju gumu,225/40/18 su vec gore,izgleda mi ko da ima jos dosta mjesta u odnosu na sadasnje...neznam...sta da radim..
sad su iza 225/45/17 i ne struze nista,ni pod najvecim opterecenjem....a ispred 215
-
probaj pa ćeš vidjet... :ok:
-
probaj pa ćeš vidjet... :ok:
da al mi zao ako se zafknem jer sada nema nikakvih zvukova ni nicega...
-
da al mi zao ako se zafknem jer sada nema nikakvih zvukova ni nicega...
ha... bez da probaš nećeš ništa znat... :hap:
-
ha... bez da probaš nećeš ništa znat... :hap:
ima netko na forumu da ima 18 na 147-ici?
-
ima netko na forumu da ima 18 na 147-ici?
:da: , Lepi, al njega zanemari, on je slučaj za sebe... :hehe:
al on ima 35 gumu, i ima gewinde...
-
imao i pase.... na novitec -40
ak nevjerujes imas negdje u mojoj galeriji...
opet ti je pitanje o kojim felgama se radi ..
-
imao i pase.... na novitec -40
ak nevjerujes imas negdje u mojoj galeriji...
opet ti je pitanje o kojim felgama se radi ..
tsw pace et 35 8 sirine...
-
(http://www.imagesforme.com/upload/e0f1bba9.jpg)
IMAM JA 18, ORIGINAL 215/40/18 I JOS JE SPUSTENA, NE ZAPINJE NIKAMO :ok:
-
ides!!! koja je to felga?? :love:
-
ides!!! koja je to felga?? :love:
tu felgu ti ima moja 147 DUCATI CORSE i 147 FL TI oprema ali su jednobojne. mislim cak da imam i sliku :?:
-
nasao. HVALA -sad trazim kome da ju splasim :batin
http://www.youtube.com/watch?v=YgJX692ieV4 :mah:
-
(http://www.imagesforme.com/upload/e0f1bba9.jpg)
IMAM JA 18, ORIGINAL 215/40/18 I JOS JE SPUSTENA, NE ZAPINJE NIKAMO :ok:
vec su doma novi tockovi,cekaju da ih ugradim,necu vam ni rec dimenziju zadnje gume jer cete rec da ruse sto posto.al isprobano sve prije kupnje i sve super!
-
vec su doma novi tockovi,cekaju da ih ugradim,necu vam ni rec dimenziju zadnje gume jer cete rec da ruse sto posto.al isprobano sve prije kupnje i sve super!
da pogodim... 235/40/18... :hap:
-
da pogodim... 235/40/18... :hap:
vise...:)) 255/35/18 i neznam kako da to kazem al nigdje nista ne dira...
-
vise...:)) 255/35/18 i neznam kako da to kazem al nigdje nista ne dira...
da, al na zadnji sic ni jaje ne smiješ stavit... :craz
-
vise...:)) 255/35/18 i neznam kako da to kazem al nigdje nista ne dira...
:o000: pa ti nisi cist :hehe: :hehe:
-
vec su doma novi tockovi,cekaju da ih ugradim,necu vam ni rec dimenziju zadnje gume jer cete rec da ruse sto posto.al isprobano sve prije kupnje i sve super!
do prvog zavoja ili hupsera :craz
-
255/35/18 :o000: :craz
pa ti si luđi od mene... :care
ajde kada stavis felge i gume na Alfu, stavi slike da vidimo kako su sijele.
-
evo sada sve zgotovio...i vozio se cjelo vecer,auto nikako da zaruse,sve sam isprobao...sutra stavim slike kad ga uglancam,al da izgleda do jaja,izgleda...!!!
-
koliko se ljudi vozilo sa tobom dok si isprobaval??
-
probali i iza sjest i nista...
-
pravi test je 5 ljudi u autu i onda se prepeljas,,, :ok:
-
pravi test je 5 ljudi u autu i onda se prepeljas,,, :ok:
e sad,kad se vozi 5 ljudi u autu,u 90 posto slucajeva si sam ili max 3,barem kod mene...
-
ma samo na federima nebi trebalo strugati. da je vise spusten onda je to druga stvar :ok:
-
ma samo na federima nebi trebalo strugati. da je vise spusten onda je to druga stvar :ok:
pa da,sa ovim gumam imam jos dosta mjesta do blatobrana tako da je skoro pa isto ko i prije a felga je veca....ustvari,sutra puknem slike pa cete ocijenit!
-
ovo mi totalno nepojmljivo, moja na 215 i - 35 je znala strugnut... :?:
-
pa daj koju sliku......
-
ajde slike... :care
-
ajde slike... :care
siri rubnike :hehe: :hehe:
-
siri rubnike :hehe: :hehe:
ne sirim ja nista...:) slike su u galeriji...
-
Dakle zanima me jel vozi ko 147 a da nije GTA na 18 cola?
Zanima me jel se da upisati ili ne?
GTA u originalu ima 17 ili 18 cola?
Gume bi stavio 215 40 18
Rječ je o 2.0 modelu....
Hvala
-
Cao.. ja sam vozio 147 2.0 2003 godina na 18 cola felgama...nisam ih nikad upisivao,mada mislim da s može..kod mene su bile upisane 16 i 17
-
Cao.. ja sam vozio 147 2.0 2003 godina na 18 cola felgama...nisam ih nikad upisivao,mada mislim da s može..kod mene su bile upisane 16 i 17
"Legalno" neće ići.... Ako želiš bilo što upisati od tvorničkih dimenzija koje su propisane, a greškom nisu bile upisane u prometnu, onda je dovoljno donijeti dokaz uvoznika da je ta dimenzija išla na taj model auta.
Ako želiš nešto van toga, onda atest.
-
GTA u originalu ima 17 ili 18 cola?
Ima i 16", 17" i 18".
-
"Legalno" neće ići.... Ako želiš bilo što upisati od tvorničkih dimenzija koje su propisane, a greškom nisu bile upisane u prometnu, onda je dovoljno donijeti dokaz uvoznika da je ta dimenzija išla na taj model auta.
Ako želiš nešto van toga, onda atest.
ide bez problema jer su i obične 147ice imale tvornički 18 cola i to na felgama 7x18" ET40.5 a dimenzija gume 215/40/18
na GTA su 8x18" ET32 235/35/18
-
ide bez problema jer su i obične 147ice imale tvornički 18 cola i to na felgama 7x18" ET40.5 a dimenzija gume 215/40/18
na GTA su 8x18" ET32 235/35/18
da... 147mica ima puno širi tvornički opseg felgi...15"-18"... 156ica ima samo 3 dimenzije :/
-
moralo bi legalno ici s obzirom da je 147 Ducati Corse imala u seriji 18 cola
-
da... 147mica ima puno širi tvornički opseg felgi...15"-18"... 156ica ima samo 3 dimenzije :/
da...a najsmješnije je da 147 ima homologirane 215/40/18, 147 GTA 235/35/18, a Gt 225/40/18
225/40/18 je relativno povoljna, a ove druge dvije skupe i rijetke, posebice 235/35/18 koja postoji samo kod 2-3 proizvođača guma i cijena je brutalna
-
ide bez problema jer su i obične 147ice imale tvornički 18 cola i to na felgama 7x18" ET40.5 a dimenzija gume 215/40/18
Mislio sam da nisu imale...
Treba vidjeti samo koje je tocno njemu islo, jer je meni izdalo potvrdu po broju šasije, znaći moći će ako mu izbaci AC da mu ih auto podrzava.
-
Ja imam u prometnoj upisano 225/40/18, 215/45/17, 205/55/16, 195/60/15...
18 nisam ja upisivao tako da ne znam da je legalno upisano.
Uzmi papire, idi do najbliže STP i probaj. Ako ide, kupiš felge i gume, ako nejde ne kupiš... Nema jednostavnije opcije.
-
moralo bi legalno ici s obzirom da je 147 Ducati Corse imala u seriji 18 cola
:da: sa felgom 18x7 et 40.5
-
Mislio sam da nisu imale...
Treba vidjeti samo koje je tocno njemu islo, jer je meni izdalo potvrdu po broju šasije, znaći moći će ako mu izbaci AC da mu ih auto podrzava.
imale su 147 FL 18 cola felge uz nadoplatu, a neki modeli i serijski i to ne samo Ducati
dovoljno je da se vidi iz nekog dokumenta ili kataloga da su tvornički ugrađivali 18" sa 215/40/18 gumom i to je dovoljno
-
imale su 147 FL 18 cola felge uz nadoplatu, a neki modeli i serijski i to ne samo Ducati
dovoljno je da se vidi iz nekog dokumenta ili kataloga da su tvornički ugrađivali 18" sa 215/40/18 gumom i to je dovoljno
:ok: imale su oznaku QV i felge su bile iste kao od DC samo jednobojne
-
aj mi molim te ako nije problem poslikaj il fotokopiraj prometnu pa pošalji tu da si isprintam to i odem pitat na tehnički :D
možeš i na mail gorangreguric86@yahoo.com
-
budem popodne :da:
-
ja sam na svojoj upisao 18,ali koliko god glupo bilo,upisali su mi 235/35/18,jer po njihovim podacima su samo tu mogli,ja sam im donio od knjizice auta da je isla 215/40/18 i ne,nisu htijeli,upisali mi sire.
-
ja sam na svojoj upisao 18,ali koliko god glupo bilo,upisali su mi 235/35/18,jer po njihovim podacima su samo tu mogli,ja sam im donio od knjizice auta da je isla 215/40/18 i ne,nisu htijeli,upisali mi sire.
Vjerovatno je problem sto ti imaš 147 prije fl, a na tom modelu je samo gta imao 18 i to u 235. Fl ima normalno 18 u 215. Dobro da su ti ista upisali jer je guma 235 predviđena za šire bokove od tvojih tj od gta.
Po meni nije logično da ti neda prije fl upisat ove od 215 jer nema razlike u modelima šta se toga tiče ali jbg takva im je papirologija na tehničkom.
-
(http://i60.tinypic.com/x44vwh.jpg)
-
Ja imam isto upisane gume 235/35/18 , i ne možeš kretenima na tehničkom objasnit da je ta guma preširoka za običnu 147-icu. onda sam im ljepo rekao da cu kupit i stavit gume 235/35/18 i kad bude strugalo po stanici od tehničkoga da me ne rušaju jer imam legalno upisane gume :hap: :hap: :hap:
-
Upisali mi 215 45 17 ali 18 nemaju kao opciju...
Gledao je za model 2.0 Ts...
-
Upisali mi 215 45 17 ali 18 nemaju kao opciju...
Gledao je za model 2.0 Ts...
mini atest i upises 20 ako ne viri van
-
ma vidjet ču još budem naknadno išo do poznanika neka sve vidi i zove cvh ko zadnji put kad sam upisivao 17" na hgta...
dve legalno bilo....
-
Pitanje jedno...
stavio bi na 147 19" ti sa 159 na 215 35 19....
jel ima ko slučajno te felge sa tom gumom???
Atest se podrazumijeva i sve ostalo,18 mi premalo :smijeh
-
Pitanje jedno...
stavio bi na 147 19" ti sa 159 na 215 35 19....
jel ima ko slučajno te felge sa tom gumom???
Atest se podrazumijeva i sve ostalo,18 mi premalo :smijeh
ima kolega na GT 225/35/19 i sve ok mislim da bi trebalo stati i na 147 a on nema upisano :craz
-
od kud je kolega?
Smontirao bi gore to da vidim kako stoje onda bi kupio sve novo....
ma atestirao bi to mada kad vidim kako naginju auto na atestu i provlače one šlaufe itd nema teorije da prođe,al vrijedi probat za 300kn :hello:
-
od kud je kolega?
Smontirao bi gore to da vidim kako stoje onda bi kupio sve novo....
ma atestirao bi to mada kad vidim kako naginju auto na atestu i provlače one šlaufe itd nema teorije da prođe,al vrijedi probat za 300kn :hello:
bjelovar
-
uf hebemu miša... jel ide šta za zg :D
Jel mu je to na autu ili? samo bi probao to gore staviti da vidim kako je i to je to...
Znači origigi sa 159 ti?
-
uf hebemu miša... jel ide šta za zg :D
Jel mu je to na autu ili? samo bi probao to gore staviti da vidim kako je i to je to...
Znači origigi sa 159 ti?
ne nema od 159 ti nego ima 19" sa gumama 225/35/19
-
aha...
imaš sliku koju auta?
-
aha...
imaš sliku koju auta?
ne
-
Dizem temu iz mrtvih. Stavio bih na moju 147 18" 215 40 18. Zanima me dali se moze upisati i koliko je to pametno stavljat gore zbog selena, kugli, lezaja. Trenutno sam na 17"
-
Ista kifla ko i 17....
Lkudi samo kukaju bezveze,ako vozis po rupama sa 15 cola il 20 otic ce ovjes...
Ja sam upisao tu dimenziju jer je serijski bila na ducati corse 147
-
Ista kifla ko i 17....
Lkudi samo kukaju bezveze,ako vozis po rupama sa 15 cola il 20 otic ce ovjes...
Ja sam upisao tu dimenziju jer je serijski bila na ducati corse 147
I ja se slažem da ljudi kukaju bezveze...ak te brinu takve stvari onda se nemoj uopće interesirat za 17 il 18... Ali nije istina da je isti k na 15 i 20 il kolko već.. Kad sam kupio auto jedno mkesec dana sam bio na 15 i na 17 daleko više sve vibrira preko rupa...puno manje su ublažene rupe
-
Gle na 15 je guma 195 65 a na 18 je 215 40 kaj je velika razlika...
Ja iskreno kad vidim tak nekaj sa pol metra debelom gumom na autu moram bljuvat pa makar bio vrhunski primjerak auta...
-
Goran di si upisao 18 na 147? Mokrice il krapina? Meni u krapini uredno odbijaju upisati...
-
Zabok...
Moral sam tražiti od Autocommerca potvrdu koju su poslali onda u zabok stp da je postojao model 147 sa tom dimenzijom...
Doduše je fl ali ovjes i sve ostalo je isto tako da sam dobio potvrdu.
ta potvrda je ostala kod njih sa mojim papirima kad se upisivalo u knjižicu
-
Meni su na tehničkom upisali sve 16", 17", 18", samo je dečko (alfista) tražio bilo što na papiru. U autu sam imao korisnički priručnik od auta na danskom...
-
U našoj državi uvijek sve ovisi o tome tko stoji iza "šaltera". Meni nije htio ni čuti za manual ni za išta slično. Drugi dan sam došao ujutro pa je zvao CVH i provjerio dimenzije ali nije htio upisivati dok gume nisu na autu. Na kraju upisao, koštalo me 100kn jer nije htio upisati dan prije kada sam bio na redovnom tehničkom.
Tužna stvarnost.
-
Da, al bitno da se drze svega propisanoga izvana ko pijani plota, a to sto se to sprovodi na sasvim deseti nacin to ih ne briga, kad se ne zna tko pije a tko placa.. ljudi nisu educirani, uz to ih ionako boli briga za to kao i za posao, nedaj boze uhvatit se necega gdje treba upotrijebiti malo mozga, cast iznimkama al takvima sustav ne dopusta nista logicno napraviti, i onda dobimo to sto imamo na stanicama za tehnicki oko te i slicne tematike...
-
nažalost da, pojest će nas birokracija i potvrde...ovaj dečko na TP lijepo pogledao tablicu s upisanim dimenzijama guma za Giu 2.0 i prepisao sve dimenzije u knjižicu, sve imaju upisane 16", 17" i 18", osim QV i modela s Brembom kod kojih nema 16".
-
:alfisti: :mah:
Pošto uskoro stavljam 18'' na auto, nisam siguran dal na 215/40 ili 225/40 dimenziju ići... Što se preporučuje, ima li ko iskustva oko ovog?
Uz napomenu, auto će ići na gewinde pa će se moći štelovati visina tako da struganja ne bi trebalo biti. Felge su 8x18, ET32
-
Mislim da gewindama nećeš riješiti struganje ako se pojavi... ili ćeš morati ići radikalno u zrak.
Osobno bih radije išao na 215. Istu dilemu sam imao na 17" pa sam ipak uzeo 215.
-
I koje 18 si na kraju nasao?215 stavi,ta je isla na dc ak se ne varam. :ok:
-
Mislim da gewindama nećeš riješiti struganje ako se pojavi... ili ćeš morati ići radikalno u zrak.
Osobno bih radije išao na 215. Istu dilemu sam imao na 17" pa sam ipak uzeo 215.
Na koje si felge stavio 225?
Sada se i ja dvoumim dali 215 ili 225?
Trenutno imam 215 i odlicno izgledaju (tanje nego 225)
-
:alfisti: :mah:
Pošto uskoro stavljam 18'' na auto, nisam siguran dal na 215/40 ili 225/40 dimenziju ići... Što se preporučuje, ima li ko iskustva oko ovog?
Uz napomenu, auto će ići na gewinde pa će se moći štelovati visina tako da struganja ne bi trebalo biti. Felge su 8x18, ET32
Idi na originalnu dimenziju DC modela, 215-40-18. Nemaš se šta mislit :ok:
-
:alfisti: :mah:
Pošto uskoro stavljam 18'' na auto, nisam siguran dal na 215/40 ili 225/40 dimenziju ići... Što se preporučuje, ima li ko iskustva oko ovog?
Uz napomenu, auto će ići na gewinde pa će se moći štelovati visina tako da struganja ne bi trebalo biti. Felge su 8x18, ET32
Vidim da ides na oem felgu od Gt
Koji model felge?😬
Za tu felgu je bolje 225/40/18, idealnije cak 225/35/18 jer je felga siroka 8" pa je 225 idealno
Za 147 se moze jedino upisati 215/40/18 jer je uza felga(7x18")
Meni osobno felge od Gt nisu neka sreca za obicne 147 jer su siroke i izbacene pa od iza kao da strse a i mogle bi strugati
-
Našao sam neke TI replike sa 159, samo moram doć do njih :D
Inače od svih tih 18'', original ili replika, TI od 159ke su mi daleko najsavrsenije i odlično pasaju na 147 :ling:
-
Našao sam neke TI replike sa 159, samo moram doć do njih :D
Inače od svih tih 18'', original ili replika, TI od 159ke su mi daleko najsavrsenije i odlično pasaju na 147 :ling:
replike TI 18" bi trebale biti ET35
-
Pa di si ih naso?i ja ih trazim vec 2 jare i 2 mi pobjegle.
-
U Francuskoj preko jednog alfiste, u pregovorima smo :)
-
Pa imas rwplike u sloveniji po 130e komad
-
To su WSP itali replike, nije ih problem naći, meni su isto super izbor za 147/GT :ok:
-
Znaju bit na akciji po 110e....
Ja sam mislio vec par puta uzet za sebe al rađe bi piknuo 18 blackline od GT
-
Pa imas rwplike u sloveniji po 130e komad
To su WSP itali replike, nije ih problem naći, meni su isto super izbor za 147/GT :ok:
Jućer sam tražio ove TI replike (nove) za Juricu; nema ih nitko - rečeno mi je da se više ne proizvode sa PCD 5x98
-
Ne da ih francuz....he he, i dalje sam u potrazi....
Klaudijo :thanks :thanks
:ok:
-
Ne da ih francuz....he he, i dalje sam u potrazi....
Klaudijo :thanks :thanks
:ok:
pa uzmi nove 110€komad ti bude dao da ga jebeš ako ga nazoveš :dontno:
još ti je Klaudijo dobar sa njim ako se ne varam pa zamoli njega da ga kontaktira
-
pa uzmi nove 110€komad ti bude dao da ga jebeš ako ga nazoveš :dontno:
još ti je Klaudijo dobar sa njim ako se ne varam pa zamoli njega da ga kontaktira
Tražio je klaudijo i nema ih. Nema ni autoprocentar ni onaj martin što ima svoju stranicu
-
Kod nas na njuškalu je neko imao oglas uvozio ih je odnekud...
Bude ih ziher...
-
Istina, gledam i ja sad stranice koje su ih prije nudile, nema ih više.
Ovaj prestanak proizvodnje je novost jer do nedavno su mi iskakale svako malo.
Valjda će se pojavit kakve polovne, sretno :ok:
-
:ok:
-
WSP ih je prestao proizvoditi u 5x98. Htio sam ja jedne 19" za GTV :D
-
Do prije koji tjedan se vrtile i po sloveniji i na njuskalu... ne vjerujem da su samo tako nestale...
Treba pitat u sloveniji alu moda,wheels gregorino,pa mozda lašiča ili furlana jel se daju nabavit...
I Superleggera se ne proizvodi pa ih ima novih za nabavit
-
...koliko para bi ponudili za moje 18" sa AR čepovima, bez guma?... :song:
(http://img.tapatalk.com/d/14/04/14/udusedyb.jpg)
-
...koliko para bi ponudili za moje 18" sa AR čepovima, bez guma?... :song:
(http://img.tapatalk.com/d/14/04/14/udusedyb.jpg)
2000
-
2100 odmah krećem po njih :tooth
-
2200
-
Do prije koji tjedan se vrtile i po sloveniji i na njuskalu... ne vjerujem da su samo tako nestale...
Treba pitat u sloveniji alu moda,wheels gregorino,pa mozda lašiča ili furlana jel se daju nabavit...
I Superleggera se ne proizvodi pa ih ima novih za nabavit
Već provjerio kod wheels gregorina - nemaju! Jedino te ostale, alu moda, lašić, furlan :Hm
-
Mnogo nudite (ako pričamo o komadu :tooth), ja ću pričekat još malo :redf: :redf:
-
Kakav komad sve 4
-
Kakav komad sve 4
:D :D
Ja onda evo 2300 nudim :tooth
-
Do prije koji tjedan se vrtile i po sloveniji i na njuskalu... ne vjerujem da su samo tako nestale...
Treba pitat u sloveniji alu moda,wheels gregorino,pa mozda lašiča ili furlana jel se daju nabavit...
I Superleggera se ne proizvodi pa ih ima novih za nabavit
Nema ih nitko (znam ih sve, prijatelji smo) - imaju oglas ali nemaju felgi :song:
-
Probajte pitat covjek je imao dobru ponudu tu
http://www.njuskalo.hr/alu-felge/felge-alfa-romeo-18-19-cola-n-v-e-oglas-10538940
-
...zakon ponude i potražnje određuje cijenu...ove se traže, a nema ih... :p :p :p :clap: :clap:
-
2350
-
2400
-
1999,99
-
...koliko para bi ponudili za moje 18" sa AR čepovima, bez guma?... :song:
(http://img.tapatalk.com/d/14/04/14/udusedyb.jpg)
200 kn ti meni da ih odnesem :D
-
evo 2500 i dolazim po njih :mah:
-
Kad se zatvara licitacija? :)
2600 :ok:
-
Samo vas pratim :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
dolazi ljeto trebam 18 :)
-
Vadite lovu van :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zatvara se kad nadjete izvor novih.
Btw. A tko je rekao da ja prodajem?
Ali neka, zanima me potraznja i kolicina zelje za imanjem TI replika...
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
-
Nisi rekao da prodaješ, ali pitanje je tu...
...koliko para bi ponudili za moje 18" sa AR čepovima, bez guma?... :song:
To su 35 et replike?
-
Nisi rekao da prodaješ, ali pitanje je tu...
To su 35 et replike?
Tako je. Et35
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
-
Svi se tu za replike trgaju a multispoke 18" original se prodaju 2 seta i nitko nista :D
-
A kad počinje i na kojoj temi je licitacija za orginalne, početna cijena? :)
-
Svi se tu za replike trgaju a multispoke 18" original se prodaju 2 seta i nitko nista :D
Alo momak, ish iz ove teme, vidis da je u tijeku "bitka za skladiste".
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
-
Znas da sam ti reko da me interesiraju.naslutio sam tvoj plan ali mislim da ti je 4c 5x110?am i right,am i right? :hap:
-
kad će licitacija za cijeli auto? :tooth
-
Na Sveto Nigdarjevo!!! :lol :smijeh
-
Znas da sam ti reko da me interesiraju.naslutio sam tvoj plan ali mislim da ti je 4c 5x110?am i right,am i right? :hap:
4c je 5x98 afaik
-
Zatvara se kad nadjete izvor novih.
Btw. A tko je rekao da ja prodajem?
Ali neka, zanima me potraznja i kolicina zelje za imanjem TI replika...
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Mrš :bic: :D
-
Mrš :bic: :D
...pih, kako brzo odustaješ... :Hihi: ...za dobru lovu, sve je na prodaju...imam neki plan, no polako, važem još neke prioritete...do tada, samo se vi igrajte...da vidimo kome je najveći _______... :)
-
Napisao sam nekidan, za dobre pare prodaje se sve: felge, auto, žena, domovina, dostojanstvo, nevinost, guza...
U pitanju je samo iznos i valuta :good post
Ja bih ponudio (kada bih nudio) 2500hrkljuža :ok:
-
Napisao sam nekidan, za dobre pare prodaje se sve: felge, auto, žena, domovina, dostojanstvo, nevinost, guza...
U pitanju je samo iznos i valuta :good post
Ja bih ponudio (kada bih nudio) 2500hrkljuža :ok:
Neki dan napisao si da bi i psa prodao!
Vidim da više nije u ponudi.
Čini se da ti je Andrea pročitala post a mislim da bi u najmanju ruku ostao dekaptiran da prodaš brekicu!
Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk
-
...pih, kako brzo odustaješ... :Hihi: ...za dobru lovu, sve je na prodaju...imam neki plan, no polako, važem još neke prioritete...do tada, samo se vi igrajte...da vidimo kome je najveći _______... :)
3500!!!! Uzmi ili ostavi! :clap: