Alfisti.hr

Alfa Romeo modeli => GTV, Spider => Autor teme: Cube - 02-03-2009, 13:08:09

Naslov: Wind deflector - SPIDER
Autor: Cube - 02-03-2009, 13:08:09
Jel zna netko di ima za kupiti wind deflector (ona mreža na spideru koja štiti od vjetra) ili se eventualno da odnijeti kod nekog tapetara pa da se stavi nova moja je prilično loša i netko ju je progoril s ćikom  :mad: ....
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: srele - 02-03-2009, 14:04:50
Eto.. ima na e-bay-u ali je cifra poprilična. http://cgi.ebay.co.uk/alfa-romeo-spider-wind-deflector-from-95-new_W0QQitemZ190287804367QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item190287804367&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 (http://cgi.ebay.co.uk/alfa-romeo-spider-wind-deflector-from-95-new_W0QQitemZ190287804367QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item190287804367&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318)

Ne znam jel to ide serijski uz spider ili je dodatno? Ako je serijski, možeš probati pitati Tihomira (Marta-Cleo) da ti dofura kad ide u IT.

Ili probaj ovima poslati mail http://stores.ebay.co.uk/All-Things-Alfa_Spider-Spare-Parts_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ428754012QQftidZ2QQtZkm (http://stores.ebay.co.uk/All-Things-Alfa_Spider-Spare-Parts_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ428754012QQftidZ2QQtZkm)
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: Cube - 02-03-2009, 15:19:45
Eto.. ima na e-bay-u ali je cifra poprilična. http://cgi.ebay.co.uk/alfa-romeo-spider-wind-deflector-from-95-new_W0QQitemZ190287804367QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item190287804367&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 (http://cgi.ebay.co.uk/alfa-romeo-spider-wind-deflector-from-95-new_W0QQitemZ190287804367QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item190287804367&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318)

Ne znam jel to ide serijski uz spider ili je dodatno? Ako je serijski, možeš probati pitati Tihomira (Marta-Cleo) da ti dofura kad ide u IT.

Ili probaj ovima poslati mail http://stores.ebay.co.uk/All-Things-Alfa_Spider-Spare-Parts_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ428754012QQftidZ2QQtZkm (http://stores.ebay.co.uk/All-Things-Alfa_Spider-Spare-Parts_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ428754012QQftidZ2QQtZkm)



140 funti  :kosa: :kosa: :kosa: :kosa:

Kaj su on z marsa opali.... Bik te hebo :o000:
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: Alfa_gtv - 05-03-2009, 13:05:00
pa to je po meni normalna cijena, šta si ti mislio to nabaviti za 100kn  :?:  pogledaj koliko se u tomiću kreču cijene iste stvari za bmw trojke pa usporedi  :ok:
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: Cube - 05-03-2009, 14:28:13
pa to je po meni normalna cijena, šta si ti mislio to nabaviti za 100kn  :?:  pogledaj koliko se u tomiću kreču cijene iste stvari za bmw trojke pa usporedi  :ok:


Pa ne za sto, ali ne ni za soma....
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: Cube - 18-03-2009, 15:53:23
HEHE,

riješio problem: Gramat --> crni mat sprej(16,29 kn), pik traka i rokanje..... Zgleda k'o novo.... :clap:
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: srele - 19-03-2009, 08:14:42
HEHE,

riješio problem: Gramat --> crni mat sprej(16,29 kn), pik traka i rokanje..... Zgleda k'o novo.... :clap:
:clap: :clap: :clap: Tak treba  :hehe: snađi se druže!
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: Spider KC - 05-03-2010, 17:56:50
stari ja sam to riješio za 16kuna! mrežica za komarce izgleda prva liga!
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: Cube - 08-03-2010, 08:23:36
stari ja sam to riješio za 16kuna! mrežica za komarce izgleda prva liga!

Pa di si bio prije godinu dana s tim savjetom...... :care :care :funny: :funny: :funny:

Pogledaj datum posta.... :song:
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: nezdr4v - 08-03-2010, 11:35:45
možda bude koristilo nekom drugom u budućnosti...  :craz
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: Spider-TS - 11-01-2011, 22:18:42
Bok. I ja bih imao ovaj wind deflector na svojoj spiderci al je jako skupo.
Dal ima možda ko je to sam izradio kakve fotografije?
Hvala na pomoči.
lp tilen
Naslov: Odg: Wind deflector
Autor: Cube - 13-01-2011, 19:28:48
ma zaboravi izradu. Jedino ak imaš sve za piganje cijevi, rezanje, švasanje i slično.... Ne isplati se....
Naslov: Montaža zaštitne mreže od vjetra na Spideru
Autor: R5GTT - 17-04-2014, 16:18:39
evo danas sam u 15min riješio problem kod postavljanja zaštitne mrežice od vjetra.Dosada sam morao skinuti krov da bi je postavio ili skinuo.  Na prvoj se slici vidi da se mrežica kompletno sa nosačima vida na šasiju, a tu postaje problem zbog "nedostatka" prostora. Skinuo sam nosače i otpilao im "vrhove", te sam ih fiksirao na šasiju tako da se sad mrežica samo natakne na njih i zavida.Nije neka nauka, a u konačnici olakša posao i uštedi vrijeme 
(http://www.zaslike.com/files/nfkfzghcz2jdo02mze.jpg) (http://www.zaslike.com/)
(http://www.zaslike.com/files/4ffh7ouvxng3ab3fvr25.jpg) (http://www.zaslike.com/)
(http://www.zaslike.com/files/900gx7j2dgk3vme457b.jpg) (http://www.zaslike.com/)
(http://www.zaslike.com/files/rvqedbyc4xol2v11u3.jpg) (http://www.zaslike.com/)
(http://www.zaslike.com/files/b0w23nzdbc2hfaam3c.jpg) (http://www.zaslike.com/)
Naslov: Odg: Montaža zaštitne mreže od vjetra na Spideru
Autor: Alfa_gtv - 13-05-2014, 23:02:05
 :ok:  :ok:
Naslov: Odg: Montaža zaštitne mreže od vjetra na Spideru
Autor: kiki147 - 13-01-2016, 10:29:57
kolega jel bi mi mogo izmjerit mrežicu tj skicirat mjere kad uhvatiš vremena :?
dao bi napravit takvu konstrukciju sa metalnom mrežicom, nigdje nemogu nač ispod 350eura na ebayu
susjed si je napravio na mazdi mx5 kod sebe u firmi i sve je plastificirao
Naslov: Odg: Montaža zaštitne mreže od vjetra na Spideru
Autor: R5GTT - 16-01-2016, 14:28:04
Može
Izmijerim pa stavim
Naslov: Odg: Montaža zaštitne mreže od vjetra na Spideru
Autor: kiki147 - 16-01-2016, 16:27:59
Može
Izmijerim pa stavim


puno hvala,htio bi si to riješit prije sezone...

pomoglo bi mi ako mozes izmjerit koliko ima lufta kad spustis krov a ispod je mreža