Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Tehnika i mehanika => Kvarovi => Autor teme: Vele 145 - 06-12-2008, 22:05:21
-
Prijatelj mi ima 145 1.3 boxer. Događa mu se da kad auto ostavi da radi na leru, prvih par minuta ok onda se odjednom ugasi!?!? :o000: Poslije opet normalno upali i alfa radi i onda se opet ugasi i tako u krug. Isto tako, kad stisne gas i pusti, okretaji padnu na 500 okretaja pa na 1200 pa se nekako stabiliziraju na nekih 700-750?!!?? Čistili smo motorić minimuma, pa smo stavili drugi, al nema razlike. Ako ima netko kakvu ideju, bili bismo zahvalni. Pozdrav. :sad: :sad:
-
na leru je kod skoro svakoga benzinca kad stisneš gas da padne malo ispod normalnih okretaja i nakon sekunde se vrati na normalan hod
-
Meni se moj isto tak već par puta ugasio...
Normalno radi i samo se odjednom ugasi! Sva sreća ne događa mi se tako često kao vama, a ni okraetaji mi toliko ne variraju!
Probajte iskopčat senzor temperature rashladne tekučine!
Čitao sam na stranim forumima i to je riješilo taj problem jednom liku sa 1.7 16V...
E sad, ne znam gdje je taj senzor na 1.3 i na 1.6 boxeru... Na 1.7 16V je na desnom trotlu!
-
mogli bi i to pokušat, samo da saznamo gdje se nalazi (da bar znam kako izgleda :?: :?:). pogledat ću po manualima od alfe. hvala na help-u :ok:
-
Probat ćemo, ali mi isto čudno da auto radi ˝ok˝ na nekih 750-800 okretaja i onda se odjednom ugasi? Čak smo probali i drugi motorić minimuma, ali isto. Možda je senzor... probat ćemo sutra pa vam javim rezultate.
-
Probat ćemo, ali mi isto čudno da auto radi ˝ok˝ na nekih 750-800 okretaja i onda se odjednom ugasi? Čak smo probali i drugi motorić minimuma, ali isto. Možda je senzor... probat ćemo sutra pa vam javim rezultate.
Ista stvar! Stojim na semaforu i samo se ugasi! Kao da sam ga ključem ugasio! :wal:
Dogodilo mi se to 2 ili 3 puta...
-
da nije možda kakva cijev od vakuuma puknuta/odspojena
ima sam ujutro takav problem sa svojom 33. nakon šta sam je mora pola razmontirat da dođem do termostata kojeg je tribalo prominit... puklo jedno crivo i počela je ludesat sa okretajima dok ga nisam zaminija.
-
da nije možda kakva cijev od vakuuma puknuta/odspojena
ima sam ujutro takav problem sa svojom 33. nakon šta sam je mora pola razmontirat da dođem do termostata kojeg je tribalo prominit... puklo jedno crivo i počela je ludesat sa okretajima dok ga nisam zaminija.
:da: :da: :da: :da:
Gledao sam to baš danas i došao do zaključka da ću sva ta crijeva od vakuuma promijenit! :ok: :ok:
-
a slušaj, dosta ih je od nekog glupog materijala,nit je guma nit je plastika, pa nakon 15ak godina vole puknit. izgube elastičnost.
zasada sam ja ovo priručno popravija, al čim opet počme šta zezat idu nova criva ako ih nađem :da:
@ Vele 145 ---> triba je prijatelj uzet moju 1.6 pa ne bi ima takvih problema :craz
-
a slušaj, dosta ih je od nekog glupog materijala,nit je guma nit je plastika, pa nakon 15ak godina vole puknit. izgube elastičnost.
zasada sam ja ovo priručno popravija, al čim opet počme šta zezat idu nova criva ako ih nađem :da:
Pa ja sam baš gledao da su moja sve neka nadoštukavana....
Moj frend je kupio nekakvo lijepo plavo crijevo za te vakuume na svojoj Hondi!
Crijeva su puno tanja, a unutarnji fi je isti! Materijal je neki dobar, a i dobro izgleda!
Baš ću ga pitat gdje je uzeo i pošto je platio...
-
kakava bila da bila ima da traju bar 10 godina :craz
ova moja je puna tih crijeva od vakuuma :kosa: pa vjerujem da je i 1.7 16v
vjerojatno mi je ovo crijevo bilo načeto i prije ali nisam primjetio jer je bilo s donje strane, a sad je baš puklo pa je sređeno...najbolje bi ih bilo prreventivno zamijenit ako nisu preskupa i ne mislit više o tome :craz
-
(http://img511.imageshack.us/img511/6372/img0512eb3.jpg)
Evo tu se vide ta crevca... To uzimam i sve ću ih zamijenit! Ima ih puuuuno! :da:
-
A super je figor sredil hondinjo, al i on ga kemija, malo voi sicevi malo oni, al dobro, barem sve radi samo.
Ak saznaš koja je marka tih cjevčica daj napiši te koliko dođu po metru te od kakvog su materijala :da: :da: :ok:
-
A super je figor sredil hondinjo, al i on ga kemija, malo voi sicevi malo oni, al dobro, barem sve radi samo.
Ak saznaš koja je marka tih cjevčica daj napiši te koliko dođu po metru te od kakvog su materijala :da: :da: :ok:
Ma lud je totalno! :) :)
Budem ga pitao kad se pojavi na MSN-u ili ću ga nazvat! :ok:
-
Evo, nazvao sam kolegu Hondaša Igora za plave vakuum cjevčice!
Kaže ima ih u trgovini Festo negdje na Savskoj prekoputa Vjesnika! 6 kuna metar! :hello: :hello: :hello:
-
Riješeno!!! Odspojili smo lambdu sondu. Autić je sad ok, lipo ide, ne gasi se, ne variraju okretaji... Zvuk motora je... kao pravi boxer! Je da sad malo više troši, al to je samo trenutačno dok se ne kupi nova. Hvala na savjetima! :ok: :ok: :ok:
-
A ja ti baš htio napisad da vidiš sondu i evo,meni je prijatelju isto bilo tako s alfom 1.3 box,al je on u tom momentu promjenio pumpu benzina motorić s lera i čak smo s moje 1.6 box skidali potenciometar s gasa i ništa,tek kad je promijenio sondu auto se stabiliziro,i to je uzeo u autocomercu original sondu,čini mi se oko 1300-tinjak kn.Uzeo je prije toga zamjensku al niš od toga. :wal: :mah: :mah: :mah: :ok:
-
Bok. Imam jedan problem s alfom.Pa ako mi netko može pomoći bio bih mu zahvalan.
Ovak.Imam alfu 1.4 Boxer,94 god. Problem je da mi se gasi sama od sebe.
npr.Stojim na semaforu,vrti se na nekih 1000 okretaja i odjedanput se ugasi kao da okrenem ključ.Ponovno dam kontakt i upalim vozim se dalje i opet nakon par semafora opet.Vec sam lud od toga.
-
Može bit više stvari, npr. svječice, motorić minimuma, kablovi od svječica(ili ako su loše uštekani), lambda sonda, pumpa benzine, ......ima toga dosta, kreni nekako ovim redoslijedom pa češ valjda otkrit kvar. Boxeri su zakon, pola ˝kvarova˝ možeš vidit samo pogledom na motor, bez dijagnostika ili skupih mehaničara(bar je tako u mom slučaju, he he). Javi šta je bilo. :ok:
-
Može bit više stvari, npr. svječice, motorić minimuma, kablovi od svječica(ili ako su loše uštekani), lambda sonda, pumpa benzine, ......ima toga dosta, kreni nekako ovim redoslijedom pa češ valjda otkrit kvar. Boxeri su zakon, pola ˝kvarova˝ možeš vidit samo pogledom na motor, bez dijagnostika ili skupih mehaničara(bar je tako u mom slučaju, he he). Javi šta je bilo. :ok:
Meni su bili isti simptomi - rasfažen motor..... Neko krivo namestil zupčasti.... :wal:
-
Meni su bili isti simptomi - rasfažen motor..... Neko krivo namestil zupčasti.... :wal:
Može i faza bit krivac, prerana ili prekasna faza mogu dovest da se auto gasi svako malo.
-
slazen se sa velon 145 :ok: ...al ako ti u voznji ne trokaje,ja bi prvo pokusao sa l. sondom,jer trebas od nekuda poceti a da ne ulazis u neke novcane probleme nju istekaj pa ces vidit jeli se auto gasi u leru.... :ok:
-
fala dečki.Budem pokušao.
Kaže mi mehaničar da je vjerojatno cijeli kompjuter otišao.
-
fala dečki.Budem pokušao.
Kaže mi mehaničar da je vjerojatno cijeli kompjuter otišao.
to će ti bit zadnje šta će otić... prije da je do nekog senzora :mah:
-
fala dečki.Budem pokušao.
Kaže mi mehaničar da je vjerojatno cijeli kompjuter otišao.
Ostavi se tog ˝mehaničara˝ :sado: . Ako nitko nije kemija po njemu, chipa auto ili slično, kompjuter neće crknit :ne2: . Pregledajte dobro sve spojeve, ištekajte za početak lambdu sondu pa onda vidite. Ako treba, imam ti sliku di se nalazi pa ištekaj sam. Javi svakako rezultate. :ok: :ok:
-
Nisam napisao da mi se dva puta ugasio na cesti i da ga nakon toga više nisam mogao upaliti.
Skinuo sam klemu na minutu i nakon toga sve super i nakon jedan dan opet počne gašenje.
-
komp ti zapisje neku grešku, i kad skineš klemu ona se resetira pa opet radi. Odi na diganostiku.
-
komp ti zapisje neku grešku, i kad skineš klemu ona se resetira pa opet radi. Odi na diganostiku.
jos ces neko vrime tako moc resetirat com. a onda ti nece ni to pomoc bar je tako to bilo u mom slucaju..... :wal:znaci kad ti se to desi ako ti svitli kljuc-code na tabli i ne gasi se......to ti je to!!!!!!!!
-
jos ces neko vrime tako moc resetirat com. a onda ti nece ni to pomoc bar je tako to bilo u mom slucaju..... :wal:znaci kad ti se to desi ako ti svitli kljuc-code na tabli i ne gasi se......to ti je to!!!!!!!!
Baš to se dogodilo.I kak si rješio?
-
komp ti zapisje neku grešku, i kad skineš klemu ona se resetira pa opet radi. Odi na diganostiku.
odnit com u servis da ti ukloni to ucitavanje coda pa ces bit bez toga "sranja" :wal: sad di se to moze odnit u ZG stvarno neznan,triba bi se savjetovat sa svojim zg kolegama ili nabavka novog com...... :ok:
-
Prestalo samo od sebe. :smijeh
-
znaci 145 boxer, 1.7 8v, ima plin, ugl neki dan se vozim, pljusak, uletim u lokvu vode, bas dosta vode, i poslije par metara mi pocne stekat, trzat, i odjednom detonacija, i morao sam prebacit na benzin..ali i na benzinu nije radila savrseno, isla je,ali gas je isto lagaano stekao... poslije probao palit na plin, malo smjesu nastelovat, jer sam mislio da se to sjebalo..ali nista... i probam na benzin upalit, ono steka, kao da radi na 3 cilindra...gasi se , gusi se ...blabla... i sutra dan nekako dodjem doma na benzin... znaci ocito je voda kriva..a sad ,sta bi moglo tocno biti? btw, imam svijecice s 3 elektrode, a to nebi smio, pa sam uzeo danas s 1, pa cu sutra zamjeniti... sad ,da se nesto pokvasilo, zar se nebi do danas osusilo? posto je to bilo u nedj navecer...danas sam je palio, prvo je duugooo verglala, prvi put, pa se ugasi, pa onda upali odmah, pa drzi na 1100okretaja, 5 sec, pa padnu i ugasi se .. i tako svaki put..kad se malo ugrije, onda se ne gasi, ali pokusava. okretaji padnu .al se ne ugasi.. :D ..i smrdi ko kuga..osjeti se bas da ne sagorjeva dobro....
-
probaj za pocetak ispuhat lulice
-
sve si mi rekao..ja i auti smo na VI :D ..objasni sta je to?
-
kablovi
odi na benzinsku, i fino jedna po jedan kabel skini ispuši i vrati nazad.
Dakle NE skinut sve odjednom nego skineš jednog s kape i sa svjecice s kompresorom ispusi oba kraja i vrati nazad.
Isto tako digni razvodnu kapu i vidi da nema vode vlage unutra, ako ima s krpicom pobrisi.
-
Isto tako digni razvodnu kapu i vidi da nema vode vlage unutra, ako ima s krpicom pobrisi.
Čizs... :hehe: ,pa odakle na 145 razvodnik :craz
-
Čizs... :hehe: ,pa odakle na 145 razvodnik :craz
tako zalutao skup s 1.7 8v motorom bilo mu dosadno :hehe: :hehe:
sad ozbiljno :wal: :wal: :wal: :wal: Jasno da sam ja pobrkao lončice 145 ima statičko paljenje ne ko 33 razvodnik :wal: :wal:
-
i ne postoji 145 1.7 8v
ima 1.6 8v i 1.7 16v
-
pa ne postoji serijski, ali ovo je motor iz 33
-
evo promjenili svijecice.. i isto......
-
kablovi!. fino pogledaj da nemaš vlage u bobinama ili kablovima.
-
ovako...na plin auto radi ok..miran je u leru, i voznji prima gas, i normalno vozi...ali na benzin...uzas..a do subote je radio savrseno, roadrunner mi je namjestio...mislili smo da su injektori, ali na kraju nisu...ali sad stekkaaa
-
Da ti nije pumpa goriva otišla?Ako si vozio stalno na plin to je vrlo vjerojatno.
-
pa nije...jedno vrijeme je bilo stalno na plin. posto mi nije radio dobro na benz..al nisam ga palio na hladno na plin i to..a i nece otic pumpa ak ima dost benzina da je hladi. ne? prije ce se dizne zaprljat.. .. do tog dana je na benzin radila savrseno.. dok nisam uletio u to.. i od onda ne radi..al bitno da sad radi na plin..bar nesto
-
Da ti nije pumpa goriva otišla?Ako si vozio stalno na plin to je vrlo vjerojatno.
nece otici ako ima benge.
meni je na puntu rikla, a, zadnjih 7 godina ( od toga 5 na plin) zuji. Razlog, precesto nije bilo benge ( posebice prije ugradnje plina)
-
Ja na unu imam relej koji gasi pumpu kad pribacis na plin
-
ovako!!! Radi se o alfi 145 1.6 boxer i auto kao da radi na tri cilindra i na plin i na benzin salbo vuče i dimi bjeli dim. isto se događa i sa toplim i hladnim motorom pa me zanimaju vaša iskustva :gun: :henker:
-
vjerojatno ti prdnula brtva glave
-
to sam i pretpostavio kako je najbolje provjerit i koliko cca dođe popravak
-
to sam i pretpostavio a kako je najbolje utvrdit dal je to i koliko dođe popravak cca
-
to će ti kolega BXR malo detaljnije pojasnit jer je on pred kratko vrijeme imao isti problem. Moraš stavit novu brtvu glave, prebrusit glavu, e sad ako ćeš odmah i stavljat nove remene onda se cijena penje plus naravno posao ak ne radiš sam
-
aq kad se već radi promjenit sve i gas. hvala na pomoći
-
to sam i pretpostavio a kako je najbolje utvrdit dal je to i koliko dođe popravak cca
ako gubi vodu iz posude,ako ti se poveća razina ulja u karteru,ako ti je čep od ulja bijel i pun emulzije,dimi bijelo, topal ili hladan trokira.....
... brtva glave ti je prošla 10000% :ok:
e sad lijeva ili desna nebitno,jer ako je jedna probila neće ni druga izdržat dugo,promijeni oba dvije jer tak i tak moraš sve raskapat
a 6 šerafa na drugoj glavi ti niš ne znači vremenski a ni brtva financijski
-
ne diže sa razina ulja a vode izgudi u nekih 400 km 2 dcl a čep ima emulzije na sebi i trokira ali do 2500 okretaja a oslje ne ali slabo vuče
-
ok ali trokira vi na plin
-
naravno a i struja je GM nažalost
-
Nedavno sam izmjenio svijecice i kablove. nakon toga auto mi se nakon jedno 20 km voznje na semaforu kada sam stao naprosto ugasio... Upalila se za lampica za ubrizgavanje goriva ( i kad je hladan i vruc). medjutim nakon toga poceo je trokirati u voznji, npr. 2. brzina 3000 rpm pali se lampica za ubrizgavanje i auto stuca i ne prima gas... UPOMOĆ. ( svijecice su bile bosch super4, sada su ngk)
-
na žalsot previše je razloga koji mogu prouzrokovat navedeni problem...pregledaj dali si sve dobro odradio i ako je sve ok obrati se u servis nekom ko kuži
-
da nisi slučajno pomiješao kablove kad si stavljao nove :?:
-
nisam jedan po jedan smo mijenjali i pazili na to...
-
javi mi se na pm di si u zg.
-
decki hvala na pomoci problem je riješen .... mulac mi je prodao krive svječice... stavio gore stare jer je ispalo da su dobre i da ih ne trba mjenjati i auto se preporodio....
-
boxer voli zalijat svjecice i skurit ih..
-
pozdrav svima :mah: imam problem sa alfom 146 1.6 boxer 95 godina,naime auto mi pali i radi 10 min i krepa ostavim ga 5 min i nakon sto odstoji ponovno upali i tako u nedogled,a kad se vozim trokira i nema snage pa ako je netko imao iskustva sa tim molim pomoć nov sam među alfama :speechless-smiley-016: