Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => Starije Alfe => Autor teme: coda tronca - 18-11-2008, 22:52:46
-
GT 1300 Junior, proizvedena 1973.
(http://www.imagesforme.com/out.php/i230138_P1010001.JPG)(http://www.imagesforme.com/out.php/i230139_P1010002.JPG)(http://www.imagesforme.com/out.php/i230140_P1010009.JPG)(http://www.imagesforme.com/out.php/i229351_25082008527.jpg)(http://www.imagesforme.com/out.php/i230144_P1010055.JPG)(http://www.imagesforme.com/out.php/i230141_P1010023.JPG)(http://www.imagesforme.com/out.php/i230142_P1010008.JPG)
-
Ljepo :ok: :clap2:
-
uuuuuuuu :love: :love: :love:
Bomba :love: :love: :love: :love:
-
Tek ce da bude :craz. Upravo sklapamo motor, za 7-8 dana probna voznja...Bicete uredno obavjesteni...
-
Nemam riječi.... :ling: :ling: :ling: :ling:
-
savršenstvo, e da mi je ovakav jedan za pod stare dane... :ling:
-
:love3: :ok:
-
:drive: :ok:
-
Auuuuu :love3: :care :care
-
predivno... :ling: :ling:
:ok:
-
to je pravo auto! pre dobra je :ling: :ling: :ling:
:care :care :care
-
Jako lijepa alfica!!!!!Kad bi si je mogao priustiti odmah bi ja kupio!!!!!
-
:love: jaoooo, prekrasno :love:
-
:love3: :love3: :love3: RED BEAST :ling: :ling:
-
savršenstvo, e da mi je ovakav jedan za pod stare dane... :ling:
Potpis. :ok:
Pa laganini do placa na jutarnju kavicu. :craz
-
ovo je za mene čisto savršenstvo, bez mane!!!
prosto nevjerovatno!!!
:care :care :care :care :care :care
:drive:
-
Prekrasna :love: :love: :care :care
-
(http://www.pic4ever.com/images/291.gif) (http://www.pic4ever.com/images/291.gif) (http://www.pic4ever.com/images/291.gif) (http://www.pic4ever.com/images/291.gif) ovako sto se ne vidja svaki dan u necijem dvoristu...ne silazi mi blentavi osmjeh s face (http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif) ...presavrsena :love: :love: :ling: :ling: svaka cast ovo je zakon :ok:
-
svaka čast coda tronca :ok:
:love: :love3: :love:
-
:o000: :o000: :o000: :o000:
:love: :love: :love: :love:
:love3: :love3: :love3: :love3:
predobro :care
-
prekrasna je :love: :love: :love:
-
:love: :love: :love: :love: i ja bi... :love3: :love3:
-
:love: I'm in love :love: Moja tiha patnjica... Dobro jedna od njih
-
Tek ce da bude :craz. Upravo sklapamo motor, za 7-8 dana probna voznja...Bicete uredno obavjesteni...
Ja kao test vozac jedva cekam :cigara: :drive: :hap: :craz
-
Pre''bena!!!
predobro izgleda :love: :o000: :o000: :o000: :o000:
:clap2: :clap2: :clap2:
-
:o000: :o000: auto je preheben
ocuvan da nemozez vjerovat :da:
:ok:
-
Da osvjezim ...
(http://www.imagesforme.com/out.php/i231153_25102008598.jpg)(http://www.imagesforme.com/out.php/i231154_P1010001.JPG)
-
:love3: :love3: :love: :ok:
I ja bi...
-
Tek ce da bude :craz. Upravo sklapamo motor, za 7-8 dana probna voznja...Bicete uredno obavjesteni...
:ok: :ok:
gdje si našao felge ? jesu li 14" ili 15"
-
7x14", Classic Alfa - wheels (http://www.classicalfa.com/shop/category34_1.htm), gume 195/65R14
Ako imas ATE kocnice, trebace ti distance od min 5mm naprijed.
-
:care :care :care
-
Odlicna :ling:
-
joj predobra je..
-
svaka cast
-
uuuuu.....auto do bola....nemam rijeci...savrseno :love: :love3: :love: :love3: :love:
-
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
-
Moze li neki info o porijeklu ove :love: :love: :love: Kupio takvu, restaurirao, naslijedio.............
-
:o000: :love: :love: :love: :love: :ling:
-
Kratki video poslije sklapanja motora
YouTube - GT1300 Junior idling (http://www.youtube.com/watch?v=7DsGZxAGRG4)
-
:o000: skoro mi promakla tema :wal:
:love: :love: :love: i samo :love:
Svaka čast :care Zaslužio si i sve pohvale za brigu oko ljepotice... :clap2:
btw: na koliko je ovo okretaja ako se sjećaš držiš na snimci ?
-
:love: :love3: :love: :love3: :love: :love3: :love: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
Predivna!
-
btw: na koliko je ovo okretaja ako se sjećaš držiš na snimci ?
1200 obrataja, pa 1500, pa 2000, sve po 10 minuta. Tek smo je upalili poslije generalke pa stvari moraju da legnu...
-
:ok: :ok: :love:
-
koja muzika :love: :love: :love: :craz
-
:ok: :clap2: :love3:
-
hijoooj da ovo Vlatko vidi :love:
-
:care :care :care
-
:love3: :love3: :love: :love: :love: :love: koja pila
-
Jooj predivna je ovako crvena :love: :love: :love: Samo da je para i vremena za tako nešto... :sad:
-
auto je zakon stvarno predobar za svaku pohvalu :love: :love: :ok: :ok: :ok: