Alfisti.hr
Alfa Romeo općenito => Galerija i multimedija => Starije Alfe => Autor teme: Pero156TS - 19-09-2025, 21:14:55
-
Dali sam normalan?
-
Stariiiii seeeee, stariiiii seeee(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20250919/189e4fc15d7ac41650e505cdea81a4d1.jpg)
Poslano sa mog SM-S921B koristeći Tapatalk
-
Njuškica(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20250919/e7cc5c158895d90950e9600543357e67.jpg)
Poslano sa mog SM-S921B koristeći Tapatalk
-
Ajde :hop:
-
lijepa njuškica :love: :ok:
-
Aiuu show
-
Bude to super
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
-
Sretno,gdje je GTA?
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Bit će vjetra u kosi. :)
-
Čestitam Pero,pravi vikend car za gušte QV
-
:)(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20251125/17b72643d95e9cb27bc19c65a36addbc.jpg)
Poslano sa mog SM-S921B koristeći Tapatalk
-
Do ljeta imas fore da je sredis

Sent from my SM-S938B using Tapatalk
-
Dali sam normalan?
Najlakse je biti normalan :pivo:
Čestitke i puno sretnih km
-
(https://i.postimg.cc/wtbNVYpd/20260307-170112.jpg) (https://postimg.cc/wtbNVYpd)
-
Top.
Btw jedan sendvic ti stane izmedu blatobrana i guma, spustaj to na crvenom :tooth :tooth
-
(https://i.postimg.cc/NLxBVGbc/20260618-101929.jpg) (https://postimg.cc/NLxBVGbc)
-
sad kad vjetar kosu zapuhne :)